Genel Blog

Menajerimi Ara dizisi nerede çekiliyor? Menajerimi Ara hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizideki ajans nerede?

39

Menajerimi Ara dizisi nerede çekiliyor? Menajerimi Ara hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizideki ajans nerede?

Star TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara‘nın nerede çekim yaptığı merak edildi. Peki, Menajerimi Ara nerede çekiliyor? Hangi il, ilçe ve mahallede çekimler yapılıyor? Menajerimi Ara nerede? Menajerimi Ara hangi şehirde çekiliyor? Menajerimi Ara dizisi nerede çekiliyor? Menajerimi Ara hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizideki ajans nerede?

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Menajerimi Ara dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizi İstanbul’un değişik mekanlarında çekiliyor. Dizide bulunan Menajerlik ajansı çekimleri İstanbul Maslak’ta yapılmaktadır. Keza dizinin bir takım sahneleri Ataşehir’de yapılmaktadır. Kısacası dizide yer alan birçok sahne İstanbul Maslak ve Ataşehir bölgelerinde çekiliyor.

MENAJERİMİ ARA HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Menajerimi Ara dizisi her hafta Pazar günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal (Barışma Falay): Benlik kabiliyet ajansının menajerlerinden. Dicle’nin babasıdır, oysa bunu karısı Mayda da dâhil edinmek üzere herkesten rahat tutmaya çalışır.

Feris Dikmen (Canan Ergüder): Benlik yetenek ajansının menajerlerinden. Özgüveni yüksek ve sert bir karakter. Dicle’nin patronu.

Çınar Bilgin (Fatih Artman): Benlik yetenek ajansının menajerlerinden. Hissi bir yapısı vardır. Bu duygusallık meslek ilişkilerine de yansır ve müşterilerine arkadaş olarak yaklaşmaya meyillidir.

Serkan Tahtacı (Serhat Teoman): ABD’den yurda geri dönüş yapan eski Ego ajans menajeri. Berlin Ajans’ın sahibi. Kıraç’la anlaşamazlar. Daha Sonra Mayda’nın babasından Ego Ajans’ı satın alıp iki ajansı birleştirme kararı alır.

Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu): Feris’in asistanı. Antalya’da büyümüş, babası göre ilgi görmeyen bir kız. Annesini ve kendisini terk ettiği için babasını affedemiyor ancak İstanbul’a gelip Benlik ajansında çalışmaya başlayarak kendini ona kanıtlamaya çalışıyor. Sonradan menajer olur.

Barışma Havas (Deniz Can Aktaş): Feris’in menajerliğini yaptığı oyunculardan biri. Yeni bir kabiliyet.

Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Menajerler arasında en tecrübelisi ve genel olarak Yeşilçam’dan oyunculara menajerlik yapıyor.

Emrah (Semi Sırtıkkızıl): Çınar’ın asistanı. Keyifli ve dağıtıcı bir yapısı var.

Gülin (Gamze Karaduman): Kıraç’ın asistanı. Kıraç’a çok vefalı ve gözü ondan başka bir şey görmüyor.

Jülide (Nazlı Senem Ünal): Benlik Ajans’ın sekreteri. Bununla Beraber oyunculuk gerçek dışı var.

Mayda (Aslı Mavitan): Kıraç’ın eşi. Ajans’ın Ceylan’dan daha sonra Serkan’dan önceki patronu.

Beren (Yaprak Medine): Mayda’nın kızı.

Leyla (Pınar Ünsal): Dicle’nin annesi.

Meral (Buse Sinem İren): Dicle’nin çocukluk arkadaşı.

Bekir (Bedir Bedir): Ajans’ın çaycısı.

Aydınlatılmış (İdeal Beran Kotan): Uzlaşma’ın abisi.

Ece (Duygu Neşe Saçan): Magazin muhabiri.

Bir önceki yazımız olan Hercai canlı izle! ATV Hercai 67. yeni bölüm canlı izle! Hercai yeni bölümde neler olacak? Son bölümde ne oldu? başlıklı makalemizde atv, atv avrupa ve gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.