Genel Blog

Menajerimi Ara nerede çekiliyor? Menajerimi Ara dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor?

25

Menajerimi Ara nerede çekiliyor? Menajerimi Ara dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor?

Ekranların sevilen dizisi Menajerimi Ara‘nın nerede çekildiği merak konusu oldu. Peki Menajerimi Ara dizisi nerede çekiliyor? Menajerimi Ara hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? Menajerimi Ara dizisi yeni bölümü ne süre, saat kaçta, hangi kanalda? Tüm cevaplar haberimizde.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Menajerimi Ara dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizi İstanbul’un değişik mekanlarında çekiliyor. Dizide bulunan Menajerlik ajansı çekimleri İstanbul Maslak’ta yapılmaktadır. Hem dizinin bazı sahneleri Ataşehir’de yapılmaktadır. Kısacası dizide yer alan birçok sahne İstanbul Maslak ve Ataşehir bölgelerinde çekiliyor.

MENAJERİMİ ARA HANGİ KANALDA, NE VAKIT, SAAT KAÇTA?

Menajerimi Ara dizisi her hafta Pazar günü saat 20:00 ‘da Star TV ekranlarında yayınlanıyor.

MENAJERİMİ ARA DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Kıraç Özdal (Barış Falay): Ego kabiliyet ajansının menajerlerinden. Dicle’nin babasıdır, ancak bunu karısı Mayda da dâhil edinmek üzere herkesten kuytu tutmaya çalışır.

Feris Dikmen (Canan Ergüder): Ego kabiliyet ajansının menajerlerinden. Özgüveni yüksek ve sert bir karakter. Dicle’nin patronu.

Çınar Bilgin (Fatih Artman): Benlik yetenek ajansının menajerlerinden. Duygusal bir yapısı vardır. Bu duygusallık iş ilişkilerine de yansır ve müşterilerine arkadaş olarak yaklaşmaya meyillidir.

Serkan Tahtacı (Serhat Teoman): ABD’den yurda geri dönüş yapan eski Benlik ajans menajeri. Berlin Ajans’ın sahibi. Kıraç’la anlaşamazlar. Sonradan Mayda’nın babasından Ego Ajans’ı satın alıp iki ajansı birleştirme kararı alır.

Dicle Ertem (Ahsen Eroğlu): Feris’in asistanı. Antalya’da büyümüş, babası tarafından ilgi görmeyen bir kız. Annesini ve kendisini terk ettiği için babasını affedemiyor ama İstanbul’a gelip Ego ajansında çalışmaya başlayarak kendini ona kanıtlamaya çalışıyor. Daha Sonra menajer olur.

Barışma Havas (Deniz Can Aktaş): Feris’in menajerliğini yaptığı oyunculardan biri. Yeni bir yetenek.

Peride Şener (Ayşenil Şamlıoğlu): Ego yetenek ajansının menajerlerinden. Menajerler aralarında en tecrübelisi ve genelde Yeşilçam’dan oyunculara menajerlik yapıyor.

Emrah (Semi Sırtıkkızıl): Çınar’ın asistanı. Neşe Saçan ve seyyar satıcı bir yapısı var.

Gülin (Gamze Karaduman): Kıraç’ın asistanı. Kıraç’a fazla vefalı ve gözü ondan başka bir şey görmüyor.

Jülide (Nazlı Senem Ünal): Ego Ajans’ın sekreteri. Aynı Zamanda oyunculuk hayali var.

Mayda (Aslı Mavitan): Kıraç’ın eşi. Ajans’ın Ceylan’dan sonra Serkan’dan önceki patronu.

Beren (Yaprak Medine): Mayda’nın kızı.

Leyla (Pınar Ünsal): Dicle’nin annesi.

Meral (Buse Sinem İren): Dicle’nin çocukluk arkadaşı.

Bekir (Bedir Bedir): Ajans’ın çaycısı.

Aydınlatılmış (İdeal Beran Kotan): Barıştırma’ın abisi.

Ece (Duygu Neşeli): Magazin muhabiri.

Bir önceki yazımız olan Hercai 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai ne zaman, 59. bölümde ne oldu? Hercai canlı izle, konusu ve oyuncuları! başlıklı makalemizde akın akınözü, atv dizi ve ebru şahin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.