Genel Blog

Merak ediliyor! Bir Zamanlar Kıbrıs nerede çekildi? Bir Zamanlar Kıbrıs çekim yeri Eski Maraş, Gazi Magusa, Lefkoşa neresi?

26

Merak ediliyor! Bir Zamanlar Kıbrıs nerede çekildi? Bir Zamanlar Kıbrıs çekim yeri Eski Maraş, Gazi Magusa, Lefkoşa neresi?

Çok Eskiden Kıbrıs’ın çekim yeri birçok kez araştırılıyor. Diziseverler Bir Zamanlar Kıbrıs’ın çekim yeri hakkında data sahibi elde etmek istiyor. Pelin Karahan, Ahmet Kural gibi isimlerin başrolünü üstlendiği dizi nerede çekiliyor?

Bir Zamanlar Kıbrıs nerede çekiliyor?

TRT1’in yeni dizisi Çok Eskiden Kıbrıs, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde çekiliyor. Dizinin en manâlı çekim bölgesi Eski Maraş bölgesidir. Senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği dizinin çekimleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) başladı. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi Lefkoşa, Gazi Magusa ve Mersin’de çekilmesinin yanı sıra dizinin hikayesinin bir kısmı da İstanbul’da çekildi. PEKİ LAKIN BİR ZAMANLAR KIBRIS OYUNCULARI KİMLER?

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Kıbrıs Kemal Dereli kimdir, gerçekte var mı? Ahmet Kural kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde bir zamanlar kıbrıs, bir zamanlar kıbrıs 1 bölüm full izle ve bir zamanlar kıbrıs 2 bölüm full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.