Genel Blog

Meyvelerde Gizli Güzellik Reçeteleri

146

Meyvelerde Gizli Güzellik Reçeteleri

Meyvelerde meçhul gösteriş reçeteleri Yemekten esenlik aldığınız ve esenlik kaynağı meyvelerin güzellikte birlikte berenarı etken olduğunu biliyor muydunuz? Güzelleşmek için çareyi uzaklarda aramayın; zira formüller mutfağınızda!
Ruz yanığı üzere
New York’taki Aqua Beauty Bar’a hususi rahatlatma maskesi, kuru ciltlerde daha da etkin oluyor.
Nasıl yapacaksınız? Bir kase ezilmiş kavun, aynı kase ezilmiş çilek, üç kase doğranmış budala, bire bir kemirmek kaşığı ezilmiş sarımsak, çeyrek altın kase C vitamini kristalleri, ayrımsız fincan sıcak akarsu, iki kemirmek kaşığı kayaç tuzu, muallel bardak bal, tıpkısı öz kaşığı süt tozu ve çeyrek altın fincan aloe jelini karıştırın. İçine biraz buz atın ve ağırlık tıpkı basamak halinde vücudunuza sürün. 30-60 zaman bekledikten bilahare vücudunuzu yıkayın.
Ne kazanacaksınız? Suyun nemlendirici etkisinden yararlanırsınız. Antrparantez, gündüz yanığına cebin yeryüzü etkin maddeler aloe, benzin ve kavunun içerisinde bulunuyor.

Kimlik Çağ yanığı üzere Meyvelerde Muamma Görk Reçeteleri Meyvelerle sıra yanığını önleyin Ruz Yanık Kremi Yanıkları Kâr İle Tedavi Edin Erikle Devir Yanığı Tedavisi Kavunla Ruz Yanığı Tedavisi Çilekle Sıra Yanığı Tedavisi Salatayla Güneş Yanığı Tedavisi Sarımsakla Zaman Yanığı Tedavisi Tarih Yanığı Tedavisi Karışımı

Yoruma kapalı.