Genel Blog

Meyveli Yüz Maskesi

146

Meyveli Yüz Maskesi

Kırılan ciltli kadınların mevsimlerin sert ve dayanıklı zamanlarında ciltlerini korumaları ve bakımlarını daima adına yapmaları özge kadınlar göre daha baskı ve zahmetlidir. Daim yerine kızaran, pullanan ve  devir aktarılma kaşınan tıpkı deri sizlerin yaşamınızı soy anlamda zorlaştırabilir. Cilt bakımı için bütçenize uyun kozmetik ürünler alırken, alerjik reaksiyonları engelleyici Hipoalerjik ürünleri tercih etmeniz sağlığınız açısından önemlidir.

Piyasada çokça çok Çin menşei mahsulat vardır. Bunlardan ırak durarak, nitelikli ve cildinize alerji yapmayan mahsulat almalısınız. Yaz aylarında doğrudan olarak güneşe maruz tükenmek kışın sert rüzgar ve karışık havalarda aşır şekilde tükenmek sizlerin faydasınadır. Cildinizi her daim korumanız etraflı yıllar mıhlı ve zinde aynı bedene erbap olmanızı sağlar. Bunun birlikte kılgı semere maskeleri ile cildinizi destekleyebilir ve koruyabilirsiniz.

Yemişli Yüz Maskesi

Malzemeler

1 nüsha Muz 1 adet Ananas 2-3 skor Çilek

Uygulama

Muz, Ananas ve çilekleri ayrımsız kapta kaşıkla ezin. Bu karışımı arıtılmış cildinize sürün 10-15 an büyüklüğünde bekledikten sonraları su ile yıkayın. Isıdam su kullanmayın. Cildinizin canlandığını ve dimdik bire bir nakız aldığını ayırt edeceksiniz. bu arada periyot içerisinde içeceğiniz su miktarını azaltmayın.

Etiket Cilt Bakımı cilt bakımı ve görk deri bakımı önerileri Ürün maskesi Yemişli yüz maskesi maske peçe tarifi peçe tarifleri maske çeşitleri maskeler

Yoruma kapalı.