Genel Blog

MiniTool Mobile Recovery for iOS

22

MiniTool Mobile Recovery for iOS

MiniTool Mobile Recovery for iOS eğer bir iPhone ya da iPad kullanıyorsanız ve herhangi bir sebepten ötürü mobil cihazınızda saklanan fotoğraf, video, kılavuz, mesajlar, notlar ya da arama kayıtları gibi bilgileri kaybettiyseniz bu bilgileri kurtarmanıza asistan olacak bir silinen dosyaları geri getirme programı.

iPhone ve iPad modellerinin yanısıra iPod’ları da destekleyen MiniTool Mobile Recovery for iOS bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programı. MiniTool Mobile Recovery for iOS kullanıcılar 3 öbür yöntemden birini seçim ederek iPhone dosya kurtarma ya da iPad dosya kurtarma işini gerçekleştirebilirler. Programın sunduğu ilk usul iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak içindeki kayıp dosyaların taranması şeklinde. iPad, iPhone veya iPod’unuzu kablosu yardımıyla bilgisayarınıza bağladıktan daha sonra içerisindeki silinmiş dosyalar taranıyor ve sonradan listeleniyor.

Eğer iTunes aracılığıyla iOS cihazınızı yedekliyorsanız MiniTool Mobile Recovery for iOS bu iTunes yerine koyma dosyalarınızı kullanarak içerisinden aradığınız dosyaları size sunabiliyor. Eğer ilk yöntemle iOS cihazınızı tarattıktan sonra aradığınız sonucu elde edemediyseniz bu ikinci yöntemi deneyebilirsiniz. Programın sunduğu 3. dosya kurtarma yöntemi ise iCloud tabanlı olarak çalışıyor. Bu yöntemde program iCloud hesabınıza bağlanıyor ve iCloud üzerinde yedeklenmiş olan dosyalarınızı tarayarak dilediğiniz dosyayı geri getirmenize muavin oluyor.

MiniTool Mobile Recovery for iOS bulunan kayıp ve silinmiş dosyalar için önizlemeler de sunmakta.

İndir

Bir önceki yazımız olan ImDisk Toolkit başlıklı makalemizde download imdisk toolkit, download imdisk toolkit free ve imdisk toolkit hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.