Genel Blog

MiniTool Photo Recovery

32

MiniTool Photo Recovery

MiniTool Photo Recovery herhangi bir sebepten ötürü dijital resim makinanızdan veya bilgisayarınızdan silinen dosyaları geri getirme nedeniyle kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayarlarınıza bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir silinen fotoğrafları kurtarma programı olan MiniTool Photo Recovery pratik bir başvuru formu ve kavranabilir bir arayüz sunuyor. USB belleklerimizde, dijital fotoğraf makinalarımızda veya kameralarımızda, değişmez disklerimizde ya da us kartlarımızda sakladığımız fotoğraflar bilgi yazma hataları, transfer esnasında yaşanan problemler ve elektrik kesintileri gibi nedenlerden ötürü rastlantı sonucu silinebiliyorlar. Bunun yanında kendi elinizle sildiğiniz fotoğrafları sonradan geri getirmek isteyebiliyorsunuz. İşte bütün bu amaçlar için MiniTool Photo Recovery’i kullanabilirsiniz.

MiniTool Photo Recovery ile fotoğraf kurtarabilmek için başta program ana penceresinden hangi depolama biriminden fotoğraf kurtaracağınızı seçiyorsunuz. Kayıp dosya taraması yapılacak diski belirledikten sonradan tarama işlemini başlattığınızda tarama yaptığınız diskin boyutuna göre bir zaman işlemin sonuçlanmasını beklemeniz gerekiyor. Bu zaman çoğunlukla çok uzun yok. İşlem bitince tespit edilen kayıp ya da silinmiş fotoğraflar listeleniyor.

MiniTool Photo Recovery kullanıcılara arama sonuçlarını dosya türüne veya dosya boyutuna tarafından filtreleme imkanı da veriyor.

İndir

Bir önceki yazımız olan Windows User Manager başlıklı makalemizde resource kit, user manager ve user manager for domains hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.