Genel Blog

MobileGo

24

MobileGo

MobileGo programı, ayrıca Android keza de iOS işletim sistematik mobil cihazlarınızın bakımını ve pek çok yönetim işlemini Windows işletim sistematik bilgisayarlarınızdan gerçekleştirmenizi karşılayan ücretsiz bir program olarak karşımıza çıktı. Hem kolay kullanılır bir arayüze sahip olan, hem de oldukça geniş bir aygıt desteğine sahip olan program, bu vesile ile öteki sistem bakımı programlarının önüne geçebiliyor diyebilirim.

Programı kullanarak gerçekleştirebileceğiniz en esas şeyleri özet olarak listelemek gerekirse;

Bilgi silme ve kurtarma Root yapma Cihazlar arası veri transferi PC’den cihaz kontrolü SMS gönderme Kullanım yükleme ve silme Cihaz bilgilerini denetleme Yedekleme işlemleri

Her ne değin iOS işletim sistemli cihazlarınızı bilgisayarınıza MobileGo’yu kullanarak bağladığınızda gerçekleştirebileceğiniz işlemler Android sistemler kadar geniş seçeneklere sahip olmasalar da, özellikle bilgilerinizi yedeklemek için faydalanabileceğinizi düşünüyorum.

Programın hem USB üzerinden ayrıca de kablosuz bağlantılar üzerinden telefon veya tabletinizi bilgisayarınıza bağlayabilmesi, kablonuz olmasa bile tüm işlemleri zahmetsizce gerçekleştirmenize asistan oluyor. Ekran görüntülerinde de farkedebileceğiniz gibi arayüzün oldukça esas bir şekilde yapılandırılmış olmasıysa, hiç vakit kaybetmeden işlemlere başlamanıza muavin oluyor.

Başvuru Formu içerisinden direkt olarak uygulama marketlerine varmak ve buradan yeni uygulamalar da keşfetmek olası ama bu işlemlerin temel olarak programın içerisine gömülü bir web tarayıcı üzerinden gerçekleştirildiğini ve böylece böylece de özel bir şey beklememek gerektiğini belirlemek gerekli.

Eğer mobil cihazlarınızın bakım ve düzenleme işlemlerini PC’lerinizden yapmak istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

İndir

Bir önceki yazımız olan Voicedocs başlıklı makalemizde android için voicedocs, voicedocs ve voicedocs android apk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.