Genel Blog

Moo0 File Monitor

36

Moo0 File Monitor

Moo0 File Monitor kullanıcılara dosya değişiklikleri takip etme konusunda asistan olan bir bilgisayar peşine düşüp takip yazılımı

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Moo0 File Monitor bir uçtan bir uca bilgisayarınızda aslında neler olup bittiğini görüntüleyebilir ve tescil altına alabilirsiniz. Bilgisayarınıza yeni bir yazılım yüklerken, dosya kopyalarken ya da bir program çalıştırırken sabit diskinizin çalışması normaldir. Lakin bu işlemler sırasında çalıştırdığınız kullanım veya servislerle ilişkili dosyalar haricinde arkaplanda ayrı dosyalara erişen sıcacık yazılımlar da olabiliyor. Moo0 File Monitor kullanarak bu işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

Bilgisayarınıza herhangi birşey yüklemiyor ya da herhangi bir dosya kopyalama işi yapmıyorsanız bile kimi vakit bilgisayarınız boştayken değişmez disk ışığınızın yanıp söndüğünü görür, sabit diskinizden sesler duyarsınız. İşte bu da sabit diskinizin arkaplan uygulamaları tarafından kullanıldığına işarettir. Moo0 File Monitor doğru bu arkaplan uygulamaları tarafından yapılan değişiklikleri de saptama edebilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan Driver Reviver başlıklı makalemizde driver, driver reviver ve drivers hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.