Genel Blog

Mucize Doktor Adil Hoca diziden mi ayrıldı, neden ayrıldı? Reha Özcan diziden neden ayrıldı? Reha Özcan kimdir?

33

Mucize Doktor Adil Hoca diziden mi ayrıldı, neden ayrıldı? Reha Özcan diziden neden ayrıldı? Reha Özcan kimdir?

Mucize Doktor dizisinin başrol oyuncularından, ‘Adaletli Erinç’ karakterine hayat veren Reha Özcan projeye veda edeceğine dair iddiaların yanıtları merak ediliyor. Otizmli bir doktorun yaşam hikayesini ele alan Mucize Doktor’un sevilen karakteri Adaletli Öğretmen diziden ayrılıyor mu? Mucize Hekim Adil Öğretmen ayrılıyor mu? Adil Öğretmen öldü mü?

MUCİZE DOKTOR ADİL ÖĞRETMEN AYRILIYOR MU? NIÇIN AYRILACAK?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine kadar, Mucize Hekim dizisinde başarılı performans sergileyen başrol oyuncularından Reha Özcan yani Adil Öğretmen, diziden ayrılacak. Sebebi hemen şimdi bilinmese de reytinglerde düşüş yaşamış dizinin oyuncu kadrosunda sınırlandırma oluşturacağı söyleniyor. Adil Hoca’ya hayat veren usta isim Şubat ayının birincil haftasında da sette olacak fakat ardındaki ekibe veda edecek.

REHA ÖZCAN KİMDİR?

Ragıp Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl’de dünyaya geldi. Kartal Anadolu Lisesi’nden sonradan lisans eğitimini, 1987 yılında Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi’nde tamamladı. Profesyonel tiyatro hayatına, 1987 de Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda başladı. 1990-91 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na atandı. 1992-93 sezonunda İstanbul Antalya’ya yerleşti ve iş hayatına Antalya Devlet Tiyatrosu’nda devam etti. Akdeniz Üniversitesi’nin Tiyatro Kulübü’nü yönetmen olarak çalıştırdı. Keza, Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nda yönetmenlik yaptı. 2010-2011 sezonunda, Bedensiz Bayan oyunu ile bitmiş İstanbul Devlet Tiyatrosu’na atama oldu. Rol aldığı Bahtı Kara filmi ile çoğu ödüle aday gösterilmiş ve ödül sahibi olmuştur. bununla birlikte oyuncu Serhat Özcan’ın kardeşidir. 2016 Ekim ayında Devlet Tiyatrolarından emekli olmuştur. Oyuncu Yeşim Özcan ile evlidir.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor 49. bölüm full izleme linki! Mucize Doktor son bölüm tek parça full izle! Mucize Doktor Adil Hoca öldü mü? başlıklı makalemizde dizi haberleri, mucize doktor 49. bölüm izle ve mucize doktor 49. bölüm tek parça full izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.