Genel Blog

Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı? Adil Hoca (Reha Özcan) kimdir?

19

Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı? Adil Hoca (Reha Özcan) kimdir?

Mucize Doktor dizisi bu hafta 49. bölümüyle ekranlara geldi. Ekrana gelen bölümde oldukça heyecanlandırıcı sahneler yer alıyor. Acilde karşılaşan iki düşman aile bütün hastaneyi kaosa boğar. Maksimuma çıkarılan emniyet önlemlerine rağmen herkes çabucak patlama noktasına sürüklenirken Ali’nin aklındaysa Vuslat yüzünden kalbini kırdığı Ezo vardır. Adil, Ali’ye arkadaşını geri vermeye karar verir. Ve tam bu sırada hastanede biriken karşılıklı nefret edilen şey hedefini bulur. Ama bu kasıt hiç beklenmedik, günahsız biridir. Sevgi hepimizi kurtarabilir mi? Yahut bazılarımız için çok geç midir? Mucize Hekim Adaletli öğretmen öldü mü, neden ayrıldı?

Mucize Doktor Adaletli öğretmen öldü mü, niçin ayrıldı?

FOX TV’de yayınlanan Mucize Doktor son bölümünde iki aile arasındaki Berhayat hastanesinde çıkan husumet sonucunda kör kurşunla vurulan Adil Hoca, maalesef daha pozitif dayanamıyor ve ölerek diziye veda ediyor. Uzun zamandır zaten diziden ayrılacağı söylenen Reha Özcan, bu bölümde diziden ayrılıyor. Adil Hoca karakteri dün yayınlanan Mucize Doktor dizisinde son defa yer aldı.

Adaletli Öğretmen (Reha Özcan) kimdir?

Tam adı Ragıp Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 tarihinde, Bingöl’de doğdu. Aslen Boyabat’lıdır. Orta eğitimini, Kartal Anadolu Lisesi’nden sonradan lisans eğitimini, 1987 yılında Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi’nde tamamladı. Kardeşi Serhat Özcan da kendisi gibi oyuncudur. Benzer yıl Trabzon Devlet Tiyatrosu’na başladı. 1990-1991 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na atandı.

1992-1993 sezonunda Antalya’ya yerleşti ve Antalya Devlet Tiyatrosu’nda devir aldı. bununla beraber Akdeniz Üniversitesi’nin Tiyatro kulübünde ve Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nda yönetmen olarak tahsis yapan Reha Özcan, 2010 – 2011 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na devir oldu. Ekim 2016’da Devlet Tiyatrolarından emekli oldu.

2017’de Müfit Can Saçıntı’nın keza senaryosunu yazıp ayrıca de yönettiği “Yaşamak Hoş Şey” adlı sinema filminde rol aldı. Adı Efsane, Maral: En Hoş Hikayem, Karadayı, Suskunlar, Kurtlar Vadisi Pusu, IV. Osman gibi bir çok projede yer alan Reha Özcan, şimdilerde Fox TV ekranlarında yer alan Mucize Hekim adlı dizide Adil karakterine yaşam vermektedir. Reha Özcan, 1.83 metre boyunda, 81 kilo ve Yengeç burcudur.

Mucize Doktor 50.bölüm fragmanı

Ali nasıl toparlanacak? 🥺

Bir önceki yazımız olan Survivor Öykü Uysal kimdir? Survivor 2021 Öykü Uysal nereli, mesleği ne? başlıklı makalemizde kaç yaşında? öykü çelik dizileri..., photo_news ve survivor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.