Genel Blog

Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı? Reha Özcan’dan diziye veda paylaşımı: Reha Özcan kimdir?

8

Mucize Doktor Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı? Reha Özcan'dan diziye veda paylaşımı: Reha Özcan kimdir?

Mucize Doktor dizisi bu hafta 49. bölümüyle ekranlara geldi. Ekrana gelen bölümde epeyce heyecanlandırıcı sahneler yer alıyor. Acilde karşılaşan iki düşman aile tüm hastaneyi kaosa boğar. Maksimuma çıkarılan güvenlik önlemlerine rağmen herkes süratle patlama noktasına sürüklenirken Ali’nin aklındaysa Vuslat yüzünden kalbini kırdığı Ezo vardır. Adaletli, Ali’ye arkadaşını geri vermeye karar verir. Ve tam bu sırada hastanede biriken ortak nefret hedefini bulur. Fakat bu hedef hiç beklenmedik, masum biridir. Sevgi hepimizi kurtarabilir mi? Yoksa bazılarımız için çok geç midir? Mucize Hekim Adil hoca öldü mü, neden ayrıldı?

Mucize Hekim Adaletli öğretmen öldü mü, neden ayrıldı?

FOX TV’de yayınlanan Mucize Hekim son bölümünde iki aile arasındaki Berhayat hastanesinde meydana çıkan husumet sonucunda âmâ kurşunla vurulan Adil Öğretmen, maalesef daha artı dayanamıyor ve ölerek diziye veda ediyor. Uzun zamandır zaten diziden ayrılacağı söylenen Reha Özcan, bu bölümde diziden ayrılıyor. Adil Hoca karakteri dün yayınlanan Mucize Doktor dizisinde son kez yer aldı.

Reha Özcan’dan ayrılık paylaşımı

Reha Özcan, son bölümün ardındaki YouTube kanalından diziye veda mesajı paylaştı. Sanatçı oyuncu, şu ifadeleri kullandı:
“Adaletli almak çok baskı bilhassa bu tencere dipli dünyada. Ben bir Ali’ye tutuldum onun hayat bulması için çok sevdim onu. Adaletli öldü fakat şimdi sıra sizde. İhtiyacınız olan sevgiyi Adil olup attırın birbirinize çünkü bu dünyada siz de dahil elde etmek üzere bir fazla Ali var. Yardımlaşma saygının en temel kuralı. Dünyayı iyilik kurtarır. Defalarca birlikte iyiliğe kaçalım.Bana gösterdiğiniz teveccühe minnettarım. ‘Mucize Hekim’da bu karakteri oynamama vesile olan herkese fazla teşekkürler. Harikulade bir ekipten ayrılmanın hüznü içinde olsam da yarın fazla güzel bir gün olacak. Yeni bir karakterin dünyasında buluşmak üzere şimdilik hoşçakalın.”

Adil Hoca (Reha Özcan) kimdir?

Bütün adı Ragıp Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 tarihinde, Bingöl’de doğdu. Aslen Boyabat’lıdır. Orta eğitimini, Kartal Anadolu Lisesi’nden sonra lisans eğitimini, 1987 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamladı. Kardeşi Serhat Özcan da kendisi gibi oyuncudur. Benzer yıl Trabzon Devlet Tiyatrosu’na başladı. 1990-1991 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na atandı.

1992-1993 sezonunda Antalya’ya yerleşti ve Antalya Devlet Tiyatrosu’nda görev aldı. aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi’nin Tiyatro kulübünde ve Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nda yönetmen olarak tahsis yapan Reha Özcan, 2010 – 2011 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na ödev oldu. Ekim 2016’da Devlet Tiyatrolarından emekli oldu.

2017’de Müfit Can Saçıntı’nın hem senaryosunu yazıp keza de yönettiği “Yaşamak Hoş Şey” adlı sinema filminde rol aldı. Adı Efsane, Maral: En Güzel Hikayem, Karadayı, Suskunlar, Kurtlar Vadisi Pusu, IV. Osman gibi bir çok projede bulunan Reha Özcan, şimdilerde Fox TV ekranlarında bulunan Mucize Hekim adlı dizide Adil karakterine hayat vermektedir. Reha Özcan, 1.83 metre boyunda, 81 kilo ve Yengeç burcudur.

Mucize Hekim 50.bölüm fragmanı

Ali nasıl toparlanacak? 🥺

Bir önceki yazımız olan Aydemir Akbaş rol gereği çarşaf giydi başlıklı makalemizde aydemir akbaş filmleri, aydemir akbaş rol aldığı filmler ve lara hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.