Genel Blog

Mucize Doktor Adil Hoca Öldü mü? Reha Özcan Mucize Doktor’dan ayrıldı mı? Reha Özcan diziden neden ayrıldı?

47

Mucize Doktor Adil Hoca Öldü mü? Reha Özcan Mucize Doktor'dan ayrıldı mı? Reha Özcan diziden neden ayrıldı?

Mucize Hekim dizisinde Adil Erinç rolü ile büyük alkış toplayan Reha Özcan hakkında detaylar sorgulanıyor. öte yandan Özcan’ın Mucize Doktor dizisi oyuncu kadrosundan ayrılıp ayrılmayacağı da merak ediliyor. Mucize Doktor’un son bölümünde âmâ kurşunların hedefi olan Adaletli Hoca’nın durumu fazla fena. İzleyiciler de, Adaletli Öğretmen ölecek mi? Reha Özcan Mucize Doktor’dan ayrılıyor mu? sorularını merak etti. Peki, Mucize Doktor’da Adaletli ölüyor mu yahut Ali Vefa fazla sevdiği Adaletli hocasını kurtaracak mı? İşte ayrıntı…

ADİL ÖĞRETMEN ÖLÜYOR MU? REHA ÖZCAN DİZİDEN AYRILIYOR MU?

bu akşam FOX TV’de yayınlanan Mucize Doktor son bölümünde iki aile arasındaki Berhayat hastanesinde meydana çıkan husumet sonucunda kör kurşunla vurulan Adil Öğretmen, maalesef daha pozitif dayanamıyor ve ölerek diziye veda ediyor. Uzun zamandır zaten diziden ayrılacağı söylenen Reha Özcan, bu bölümde diziden ayrılıyor. Adil Öğretmen karakteri bugün yayınlanan Mucize Doktor dizisinde son kere yer aldı.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor Adil Hoca kimdir? Reha Özcan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Reha Özcan Mucize Doktor'dan ayrıldı mı? başlıklı makalemizde doktor'da, doktor'un ve mucize hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.