Genel Blog

Mucize Doktor canlı izle! Fox TV Mucize Doktor 50. yeni bölüm canlı izle! Mucize Doktor son bölümde neler oldu?

27

Mucize Doktor canlı izle! Fox TV Mucize Doktor 50. yeni bölüm canlı izle! Mucize Doktor son bölümde neler oldu?

FOX TV ekranlarında başlayan Mucize Hekim dizisi izleyicilerin beğenisini topluyor. Konusu ile dikkat çeken dizi, başarılı oyunculuk performansları beğeni toplarken Mucize Hekim dizisi oyuncuları kimler, Mucize Doktor konusu ne merak edildi. Mucize Hekim oyuncuları kimler, konusu ne? Mucize Hekim 51. birim yeni birim yayınlandı mı? Mucize Doktor 51. birim fragmanı yayınlandı mı?

MUCİZE HEKIM CANLI İZLE!

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ali, ulaşılamaz bir yerde sıkışmış kalmıştır ve cümbür cemaat çaresizdir. Bu sırada Vuslat hastaneyi normal işleyişine döndürmek adına sert yaptırımlar uygulamaya başlar. Fakat Ferman ve Nazlı, Ali’ye ulaşmak için son bir girişimde bulunur ve Vuslat’ın oklarının hedefi olurlar. Bu sırada Adaletli’in vefatını öğrenen Ezo, Ali’yle konuşmakta kararlıdır. Ama onun da tedavisi bitmeden klinikten çıkması yasaktır. Sonunda Berhayat Hastanesi’nde metamorfoz rüzgarları yeniden esecek ve fakat uğurlu bir azınlık istediğine ulaşacaktır.

Mucize Doktor canlı izle! Fox TV Mucize Doktor 50. yeni bölüm canlı izle! Mucize Doktor son bölümde neler oldu?

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Acilde karşılaşan iki düşman aile tüm hastaneyi kaosa boğar. Maksimuma çıkarılan emniyet önlemlerine rağmen herkes hızla patlama noktasına sürüklenirken Ali’nin aklındaysa Vuslat yüzünden kalbini kırdığı Ezo vardır. Adil, Ali’ye arkadaşını geri vermeye karar verir. Ve tam bu sırada hastanede biriken ortak nefret edilen şey hedefini bulur. Fakat bu maksat hiç beklenmedik, günahsız biridir. Sevgi hepimizi kurtarabilir mi? Yahut bazılarımız için fazla geç midir?

MUCİZE HEKIM 51. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mucize Doktor 51. bölüm fragmanı demin yayınlanmadı. Fragmanın bugünkü yeni bölümden sonra yayınlanması bekleniyor.

MUCİZE DOKTOR OYUNCU KADROSU

Taner Ölmez

Onur Tuna

Sinem Ünsal

Hazal Türesan

Özge Özder

Murat Aygen

Fırat Altunmeşe

Hayal Köseoğlu

Bihter Dinçel

Korhan Herduran

Reha Özcan

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor hangi ilde ve ilçede çekiliyor? Dizideki hastane nerede? Mucize Doktor nerede çekildi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.