Genel Blog

Mucize Doktor canlı izle! Fox TV Mucize Doktor 56. yeni bölüm canlı izle! Mucize Doktor son bölümde neler oldu?

25

Mucize Doktor canlı izle! Fox TV Mucize Doktor 56. yeni bölüm canlı izle! Mucize Doktor son bölümde neler oldu?

FOX TV ekranlarında başlayan Mucize Hekim dizisi izleyicilerin beğenisini topluyor. Konusu ile dikkat çeken dizi, başarılı oyunculuk performansları beğeni toplarken Mucize Doktor dizisi oyuncuları kimler, Mucize Hekim konusu ne merak edildi. Mucize Doktor oyuncuları kimler, konusu ne? Mucize Hekim 57. birim yeni birim yayınlandı mı? Mucize Hekim 57. birim fragmanı yayınlandı mı?

MUCİZE DOKTOR CANLI İZLE!

MUCİZE HEKIM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

BIR DAHA cerrahlık yapamayacağı gerçeğiyle yüzleşen Ferman vazgeçmemeye kararlıdır. Galibiyet şansı çok düşük olsa da Ali, Ferman’ın elini kurtarabilmek için tüm yeteneklerini seferber eder. dahası Demir’in ortadan kayboluşu ve Tanju’nun bölümde tek uzman kalışı bir asistan için yepyeni bir fırsat demektir. Sonunda Ferman’ın el ameliyatı başlar. Bu bir devrin sonu mu olacaktır? Yahut her son bir açılış mıdır?

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir asker uğurlaması sırasında meydana gelen zincirleme trafik kazası bütün civar hastaneleri alarma geçirir. Ferman asistanlarla beraber olay yerine gider. Can pazarı dört bir yanda sürer, diğer hastaneden bir doktor, Ali’yi sıkıştırdıkça sıkıştırır ve herkes limitinin sonuna kadar test edilirken diğer taraftan ayrım ederler ancak… Ferman yoktur. Saatlerdir kimse ondan haber alamamıştır…

Mucize Doktor canlı izle! Fox TV Mucize Doktor 56. yeni bölüm canlı izle! Mucize Doktor son bölümde neler oldu?

MUCİZE HEKIM 57. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mucize Hekim 57. birim fragmanı az önce yayınlanmadı. Fragmanın bugünkü yeni bölümden daha sonra yayınlanması bekleniyor.

MUCİZE DOKTOR OYUNCU KADROSU

Taner Ölmez

Iftihar Tuna

Sinem Ünsal

Hazal Türesan

Özge Özder

Murat Aygen

Fırat Altunmeşe

Hayal Köseoğlu

Bihter Dinçel

Korhan Herduran

Reha Özcan

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor Demir 'Fırat Altunmeşe' diziden mi ayrıldı, neden diziden çıktı? Mucize Doktor Demir neden yok? başlıklı makalemizde mucize doktor demir, mucize doktor demir diziden çıkıyor mu ve mucize doktor demir'in babası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.