Genel Blog

Mucize Doktor Demir ‘Fırat Altunmeşe’ diziden mi ayrıldı, neden diziden çıktı? Mucize Doktor Demir neden yok?

29

Mucize Doktor Demir 'Fırat Altunmeşe' diziden mi ayrıldı, neden diziden çıktı? Mucize Doktor Demir neden yok?

Genç oyuncu Fırat Altunmeşe, ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor‘dan ayrılma kararı aldı. Peki Mucize Doktor Demir ‘Fırat Altunmeşe’ niçin diziden ayrılıyor? Mucize Hekim Demir ‘Fırat Altunmeşe’ neden diziden çıktı?

MUCİZE DOKTOR DEMİR “FIRAT ALTUNMEŞE” DİZİDEN Mİ AYRILDI?

Genç oyuncu Fırat Altunmeşe, ekranların sevilen dizisi Mucize Hekim’dan bölünme kararı aldı. Altunmeşe’nin koronadan nedeniyle panik hücum yaşadığı ve bu sebeple diziye veda ettiği öğrenildi.

MF Yapım imzası içeren sevilen dizide, Demir karakterine yaşam veren İzzet Altunmeşe’nin oğlu Fırat Altunmeşe, ayrılık kararı aldı. Koronavirüs vakalarının artması sebebiyle panik atak yaşamaya başlayan Altunmeşe’nin bu sebepten ötürü diziye veda edeceği öğrenildi. öte taraftan oyuncunun başka bir üretim şirketiyle de anlaştığı öğrenildi.

FIRAT ALTUNMEŞE KİMDİR?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Fırat Altunmeşe, ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında yönetmenliğini Feride Kaytan’ın üstlendiği ”Vicdan” dizisi ile yaşadı. Kaçak Gelinler, Maral ve Kehribar projeleri ile belli ünlü oyuncu, oyunculuk kariyerinin dışarıda müzik kariyerini de başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Mucize Doktor Demir neden yok, diziden mi çıktı? Fırat Altunmeşe diziden neden ayrıldı? başlıklı makalemizde mucize doktor demir, mucize doktor demir diziden çıkıyor mu ve mucize doktor demir'in babası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.