Genel Blog

Mucize Doktor Demir neden yok, diziden mi çıktı? Fırat Altunmeşe diziden neden ayrıldı?

200

Mucize Doktor Demir neden yok, diziden mi çıktı? Fırat Altunmeşe diziden neden ayrıldı?

Mucize Hekim’un başarılı oyuncusu Demir diziden mi ayrıldı merak edildi. İzleyiciler göre merak konusu olan ‘Fırat Altunmeşe’ diziden mi çıkacak araştırılıyor. Peki, Mucize Hekim Demir niçin yok, diziden mi ayrıldı, diziden mi çıkıyor?

MUCİZE DOKTOR DEMİR “FIRAT ALTUNMEŞE” DİZİDEN Mİ AYRILDI?

Genç oyuncu Fırat Altunmeşe, ekranların sevilen dizisi Mucize Hekim’dan bölünme kararı aldı. Altunmeşe’nin koronadan dolayı panik hücum yaşadığı ve bu sebeple diziye veda ettiği öğrenildi.

MF Yapım imzası taşıyan sevilen dizide, Demir karakterine hayat veren İzzet Altunmeşe’nin oğlu Fırat Altunmeşe, ayrılık kararı aldı. Koronavirüs vakalarının artması nedeniyle panik atak yaşamaya başlayan Altunmeşe’nin bu sebepten ötürü diziye veda edeceği öğrenildi. öte yandan oyuncunun başka bir üretim şirketiyle de anlaştığı öğrenildi.

FIRAT ALTUNMEŞE KİMDİR?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Fırat Altunmeşe, birincil oyunculuk deneyimini 2013 yılında yönetmenliğini Feride Kaytan’ın üstlendiği ”Vicdan” dizisi ile yaşadı. Firari Gelinler, Maral ve Kehribar projeleri ile tanınan ünlü oyuncu, oyunculuk kariyerinin dışarıda müzik kariyerini de başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölecek mi, diziden mi çıkacak? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölüyor mu, yaralandı mı? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.