Genel Blog

Mucize Doktor Demir’in vedası! Mucize Doktor Demir (Fırat Altunmeşe) diziden ayrıldı mı?

20

Mucize Doktor Demir’in vedası! Mucize Doktor Demir (Fırat Altunmeşe) diziden ayrıldı mı?

Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan Mucize Doktor dizisinde şehvetli anlar yaşandı. Mucize Hekim Demir’in diziden ayrılıp ayrılmadığı son bölümde kafaları karıştırdı. Mucize Doktor’un Fox TV ekranlarında yayınlanan 1 Nisan tarihli son bölümünde Demir, Açi’ye veda mektubu yazarak ortadan kayboldu. Mehtupta istifa ettiğini ve evden ayrıldığını yazar Demir’in kararı Açi’yi gözyaşlarına boğdu.

Mucize Hekim Demir (Fırat Altunmeşe) diziden ayrılıyor mu?

Veda mektubu yazan Demir’in akıbeti heyecan yaratırken, dizinin sosyal ağ hesabından da izah etme geldi. 2 sezondur Demir karakterine hayat veren oyuncu Fırat Altunmeşe’nin dizideki durumu Mucize Doktor hayranlarını üzdü.

Mucize Hekim’un Twitter ve Instagram hesabından yapılan paylaşımda “Hoş Bir Şekilde kal Fırat Altunmeşe…” notu düşüldü. Oyuncunun vedası dizinin hayranlarını şoke ederken, Twitter’dan da binlerce paylaşım yapıldı. Altunmeşe’nin diziden niçin ayrıldığı henüz bilinmezken, oyuncunun büyüyen koronavirüs vakaları sebebiyle ayılmak istediği öne sürülmüştü.

6066a32ed265a221a828912e

Bir önceki yazımız olan Survivor Öykü kimdir, elendi mi, hangi dizilerde oynadı? Survivor 2021 Öykü Çelik nereli, sevgilisi merak edildi! başlıklı makalemizde öykü çelik, seo haber ve survivor öykü hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.