Genel Blog

Mucize Doktor Ezo kimdir ,hastalığı nedir? Meningokok nedir? Ezgi Asaroğlu kaç yaşında?

50

Mucize Doktor Ezo kimdir ,hastalığı nedir? Meningokok nedir? Ezgi Asaroğlu kaç yaşında?

Mucize Doktor dizisi FOX TV’de her perşembe saat 20:00’de yayınlanmaktadır. Mucize Hekim dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Ezgi Asaroğlu, EZO karakterine hayat vermektedir. Ezgi Asaroğlu’nun hayat verdiği Mucize Hekim Ezo karakteri çelişkileri olan bir insandır ve dizide hastalığı vardır. Peki lakin Mucize Doktor Ezo kimdir?

Mucize Hekim Ezo kimdir?

Ezo, çelişkilerin insanıdır. Çok yetenekli bir stilist olan Ezo’nun evi de rengarenktir. O renk katmanını kazırsanız altından kargaşa çıkar. Hiç bir işte uzun vakit tutunamaz. Ailesinden uzun uzun bahseder fakat onlarla sık görüşmez. Güzeldir ama sağlığına dikkat etmez. İnsanları kendisi de dahil, kesintisiz, şaşırtır. Doğanın bir gücü gibi asla tahmin edilemez ve öngörülemez bir kızdır.

Mucize Hekim Ezo’nun hastalığı nedir?

Meningokok hastalığı, “meningokok” adı verilen bakterilerin neden olduğu bir hastalıktır. Beyin ve omurilik zarlarının enfeksiyonu olarak da tanıdık hastalığın adı son zamanlarda çoğu kez duyulmaktadır. Genelde şiddetli geçirilen rahatsızlık meningokok aşısı ile çare edilir.

 

Bir önceki yazımız olan Son dakika haberi... Hüner Coşkuner hayatını kaybetti başlıklı makalemizde güncel haberleri, hüner coşkuner ve sanat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.