Genel Blog

Mucize Doktor Kıvılcım kimdir, nasıl öldü? Mucize Doktor Kıvılcım neden öldü?

24

Mucize Doktor Kıvılcım kimdir, nasıl öldü? Mucize Doktor Kıvılcım neden öldü?

Mucize Hekim dizisinde Kıvılcım hayatını 29. bölümde kaybetmişti. İzleyiciler Kıvılcım’ın nasıl ölüdüğünü merak ediyor. 

Mucize Doktor Kıvılcım niçin nasıl öldü?

Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım bir hasta tarafından rehin alındı. Hekim Ali Vefa tarafından Kıvılcım’ın öldüğü doğrulandı. Ali Vefa, ”Kıvılcım’ı ben öldürdüm. Öldürdüm onu.” dedi. Kıvılcım doğum esnasında öldü. 

Mucize Hekim’un Kıvılcım’ı Özge Özder, sosyal ağ hesabından yaptığı veda paylaşımında “Güzel şeyler yazmak istedim sana… Zira bu gece sonsuza dek vedalaşıyoruz seninle… Kuvvet bir ayrılık süreci oldu bizimki ve görünen o ama daima baskı olmaya devam edecek… Çünkü bir yanım dönüşümünü, yani inlemȩasaydın nasıl olurdu hikayen defalarca merak edecek.. Neyse ki dünyayı dengede tutan, yin yang misali bir tasvirle yaptın vedanı. Uğurlar olsun sevgili ateş kadını..
Sanırım ayrılığa ve her tür vedaya dair en şiddet olan şey , sevdiklerinden, aile saydıklarından kopmak zorunda edinmek.. Parçası hissettiğin o ortak hayatın, matem̧anılan ve birlikte yaratılan o iki taraflı hikayenin dışında kalmak…

Seni anlamaya dair zorlandığım zamanlar şüphesiz oldu. Ama anlamadığım birini gerçek hayatta bile reddetmedim hiç, ‘olmaz olsun’ demedim, dışlamadım. Seni ve en kötü denilen taraflarını bile her defasında baştan anlamlandırıp, anlamaya çabaladım. Çünkü ödevimdi bu. Umarım hakkıyla can vermişizdir sana.. Umarım izlerin ve hikayeye bıraktığın servet devam eder mucizeler yaratmaya. Çünkü unutma oysa, gerçilave izler vazgeçmek ve küçükte olsa bir ana ruh katmak yeterlidir unutulmaz olmaya…

Tüm Mucize Doktor ailesine ve desteğini bu güne dek hissettiren, bana ve Kıvılcam’a her daim sahip çıkan, duygudaş olan, yağmur gibi mesajlarla, empati kurup kucaklayan tüm o iyi kalplere ebedi teşekkürler. Birlikte bitik alıp vereceğimiz başka karakterlerle, başka hikayelerde buluşmak ve bitmiş kucaklaşmak dileğiyle canım seyirci. Kavuşmamız çok yakın” ifadelerini kullandı. 

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan, Gelinim Mutfakta'nın 634. Bölümünde en yüksek puanı kime verdi? başlıklı makalemizde gelinim mutfakta, gelinim mutfakta program ve magazin hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.