Genel Blog

Mucize Doktor Muhsin Korunmaz kimdir, rolü ne? Serkan Keskin kimdir, kaç yaşında, nereli? Serkan Keskin oynadığı diziler!

44

Mucize Doktor Muhsin Korunmaz kimdir, rolü ne? Serkan Keskin kimdir, kaç yaşında, nereli? Serkan Keskin oynadığı diziler!

Fırat Altunmeşe’nin diziye vedası sonrası Mucize Hekim kadrosuna sürpriz bir isim katıldı. Usta oyuncu Serkan Keskin dizide Muhsin doktor karakterini canlandıracak. Muhsin karakterini canlandıracak sevilen oyuncu Serkan Keskin, dizinin 57. bölümünden itibaren FOX ekranlarında olacak.

MUCİZE HEKIM MUHSİN KORUNMAZ KİMDİR, ROLÜ NE?

Serkan Bariz dizide hastanenin yeni cerrahı Muhsin Korunmaz karakterini canlandıracak. Muhsin çok büyük çelişkileri olan, açık fikirli, takıntılı fakat kapalı bir kutu gibi esrarengiz karakteriyle hastanenin ortasına ve Ali Vefa’nın (Taner Ölmez) hayatına bomba gibi düşecek.

6066a793d265a221a8289136

SERKAN KESKİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Serkan Bariz, 25 Kasım 1977 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiştir. İzmit Kent Tiyatrosu bünyesinde ve Akademi İstanbul’da tiyatro eğitimi bölge Bariz, 2002 yılında kurulan Semaver Kumpanya’a katıldı. Uzun yıllar bu grupta oyuncu ve yönetmen olarak çalıştı.

Serkan Keskin 2003’te yayınlanmaya başlayan Çaylak isimli dizi ile öncelikle kameralar karşısına geçti. sonradan çeşitli dizi ve filmlerde rol aldı. Bilhassa, 2011 yılında yayınlanmaya başlayan Leyla ile Mecnun dizisinde canlandırdığı “İsmail Abi” karakteri ile fenomen oldu ve bu dizide göstermiş olduğu oyunculuk performansından nedeniyle 32. İsmail Dümbüllü ödülünü aldı.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Oda Zafer kimdir, gerçek adı, hayat hikayesi nedir? Yiğit Özşener kaç yaşında? başlıklı makalemizde kırmızı oda zafer, kırmızı oda zafer gerçekte kimdir ve kırmızı oda zafer hikaye hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.