Genel Blog

Mucize Doktor nerede çekiliyor? Dizideki hastane hangi şehirde, ilçede yer alıyor? Mucize Doktor dizi çekimleri nerede yapılıyor?

35

Mucize Doktor nerede çekiliyor? Dizideki hastane hangi şehirde, ilçede yer alıyor? Mucize Doktor dizi çekimleri nerede yapılıyor?

Ekranların sevilen dizisi Mucize Hekim’un nerede çekildiği merak konusu oldu. Peki Mucize Doktor dizisi nerede çekiliyor? Mucize Doktor dizisindeki hastane nerede? Mucize Doktor hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? Mucize Hekim dizisi hastane ismi ne?

MUCİZE DOKTOR NEREDE ÇEKİLİYOR?

Mucize Doktor dizisindeki hastane sahneleri İstanbul Pendik‘te yer alan Medical Park hastanesinde gerçekleşmektedir. Medical Park hastaneleri yönetimi ile dizi yönetimi, dizi çekimleri için uzlaşma yapmıştır.

Kısacası Mucize Hekim dizisi İstanbul’un Pendik ilçesinde çekilmektedir. Dizideki hastane Pendik’te yer alıyor. Dizinin birçok sahnesi burada çekilmektedir. Ilave olarak dizinin birincil sahnelerinin geçtiği yer ise Bilecik Merkez’e yan bazı köylerdir.

MUCİZE HEKIM HANGİ KANALDA, NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Mucize Hekim her hafta Perşembe günü saat 20:00 ‘da FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.

MUCİZE HEKIM OYUNCU KADROSU

Taner Ölmez

Övünç Tuna

Sinem Ünsal

Hazal Türesan

Özge Özder

Murat Aygen

Fırat Altunmeşe

Düş Köseoğlu

Bihter Dinçel

Korhan Herduran

Reha Özcan

Bir önceki yazımız olan Bir Zamanlar Çukurova nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisi hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova çiftlik ve konak nerede? başlıklı makalemizde atv bir zamanlar çukurova, atv canlı yayın bir zamanlar çukurova yeni bölüm izle ve bir deli rüzgar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.