Genel Blog

Mucize Doktor’un perde arkasında verilen mesaja dikkat!

147

Mucize Doktor’un perde arkasında verilen mesaja dikkat!
Mucize Doktor’un perde arkasında verilen mesaja dikkat!

TelevizyonnGazetesi.com / Tafsilat – Fox TV ekranında izleyicilerle ikinci sezonu ile buluşmakta olan Tansık Hekim dizisinin şimdiye büyüklüğünde 46 bölümü yayınlandı. Dizinin yıpranmamış bölümleri heyecanla beklenirken, bazı bazı bile youtube kanalında yayınlanan azrail arkası görüntüleri, engel arkasında neler olduğu üzerine şanlı bilgiler sunuyor.

Olağanüstü Doktor dizisinin üstelik 42.bölümünün çekimleri sırasında neler olduğuna müteveccih görüntüler youtube kanalından paylaşıldı. Seri hayranları alelhusus bu soy görüntülere haddinden fazla bent gösteriyor. Dizinin kendisi kadar çekicilik aşamalarında yaşananları de merak fail milyonlar var… Alıcı arkasına yansıyan detaylar birlikte toplumsal medyada konu ediliyor.

Taner Layemut, Onur Tuna, Hazal Türesan, Sahne Köseoğlu üzere isimlerin sahnelerinin çekimleri sırasında engel arkasında neler olduğuna yönelik bilgileri aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Ekibin ne kadar bati çalıştığını, âdeta alanlarda hangi büyüklüğünde çok kişinin benzeri arada yaşamak durumunda olduğunu, pandemi şartlarında dizi film çekmenin ne kadar dikkat gerektirdiğini de bu görüntüler anlatıyor.

Set ekibinin maskelerini taktıkları görülürken, oyuncuların da ne kadar eğlendikleri almaç arkasına yansıdı. Sabık sezona bakarak reytingleri gerileyici dizinin hayran kitlesi ihtimal azaldı amma tekrar dahi çokça ferah oranlar elde eden Tansık Doktor, yoluna emin adımlarla bitmeme ediyor.

Perde arkasında oyuncular ile kol ekibinin ağır ezgi çalışması, birliktelik görüntüsü, antrparantez çekimlerin eğlenceli geçmesi dahi videoda ilgi çekici başka mesajlar…

Yoruma kapalı.