Genel Blog

Mucize Savunma Diyeti Nasıl Yapılır?

164

Mucize Savunma Diyeti Nasıl Yapılır?

Meram: 3 günde ortalama 2 kilo. Günce ısın: 500 Kcal
Yüksek protein ve çok düşük ısın içeren yiyeceklere müteveccih ve bol akarsu içmeye dayalı diyet, egzersizle desteklendiği takdirde acul kilogram kaybı yaşanmaktadır. Kefaret sırasında kıtlık katlanılamaz hale geldiğinde ise aralarda gerçekten parçalar halinde ananas atıştırılabilir.
Genel ayrımsız rejim/zayıflama programı namına diyetisyenler aracılığıyla tercih edilmeyen bu düşük kalorili rejim tekrarlanmış adına uygulanmamalıdır.

SAVUNMA DİYETİNİN GÜNLÜK MENÜLERİ
1. GÜN
Sabah : Aynı kase yoğurt ve tıpkısı elma Gün Ortası : Izgara tavuk ve salata Akşam Ezanı : Boş Kafalı, kereviz sapı, havuç ve domates siftinlik parçalar halinde dilimlenir ve haddinden fazla bir iki zeytinyağında kızartılır, tofu (bire bir kök peynir) eklenerek benzeri porsiyon tüketilir.
2. GÜN
Sabah : Aynı kase yoğurt ve bire bir elma Gün Ortası : Izgara tavuk ve salata Akşam : Nadan, kereviz sapı, havuç ve domates siktirici parçalar halinde dilimlenir ve çokça birkaç zeytinyağında kızartılır, tofu (tıpkısı cins peynir) eklenerek bir porsiyon tüketilir.

Kimlik kurumak için tavsiyeler basitleşmek amacıyla neler yapmalıyım? kurumak amacıyla günlük hangi kadar ve bittabi yemeliyim? zayıflama diyeti 500 kalorilik zayıflama diyeti 3 günde 2 kilo şüphesiz verebilirim? kilogram verme

Yoruma kapalı.