Genel Blog

Müge Anlı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Müge Anlı İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

0 185

Merhabalar, son zamanların en popüler programlarından bir tanesi olan Müge Anlı bir çok insanın yardımına yetişiyor. Program içerisinde kayıpları, faili meçhul cinayetlerin yanında bir çok sorunu çözümü kavuşturuyor. Öyle ki programa katılan ve bugüne kadar çözümlendirmediği hiç bir vaka bulunmuyor. Hal böyleyken bu durumlardan muzdarip ve ihtiyaç sahipleri Müge Anlı’dan yardım istiyorlar.

Televizyon programlarına yeni bir soluk getiren Müge Anlı ATV ekranlarında hafta içi her gün seyircisiyle buluşuyor. Normal programlardan farklı bir yapıya sahip olan ve  sürekli olarak adını duyuran bir yapım olduğu için talepler fazlasıyla artıyor. Hatta bir çok izleyicisi tarafından reyting amacı gütmüyor program tamamen sosyal sorumluluk projesi gibi ilerliyor. Talebin fazla olması nedeniyle programa çıkabilmek için de belli bir süre öncesinde iletişime geçip sıra almak gerekiyor. Sizlere bu yazımızda Müge Anlı irtibat numaralarını vereceğiz.

Müge Anlı İletişim Telefon Bilgileri

Müge Anlı canlı yayına bağlanmak için aşağıdaki iletişim kanallarından kanal ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon ile ulaşmak herhangi bir ücrete tabi değildir. Direk olarak arayabilir ve kendi tarifenize bağlı dakikalardan düşer. Program ile alakalı bütün sorularınıza bu numaralardan sorabilirsiniz. İlgili taleplerinizi ve ihbarlarınızı da yine bu telefonlar üzerinden yapabilirsiniz.

Müge Anlı Canlı Yayın Telefon Numarası

0212 354 44 25

0212 354 44 26

Bu numaralardan iletişime geçmek herhangi bir ücrete tabi değildir. Direk olarak tarifenizden dakikalarla görüşebilirsiniz. Canlı yayın numarası olduğu için öncesinde sizden bilgiler istenebilir. Bu bilgilerin doğru olduğu teyit edildikten sonra canlı yayına bağlanabilirsiniz.

Müge Anlı İhbar Hattı Telefon Numarası

0212 639 42 63

0212 639 50 17

Programda işlenen vakalarla ilgili herhangi bir bilginiz var ise bu numaralardan ihbarda bulunabilirsiniz. Telefonlarda oluşabilecek yoğunluklardan dolayı anlık olarak bağlanamayabilirsiniz. Bu numaraları sürekli olarak denemenizde fayda var. Hattın yoğunluğu bittiğinde bağlanabileceksiniz.

Müge Anlı WhatsApp Hattı

Diğer bir iletişim kanalı olarak Whatsapp üzerinden tamamen ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz. Uygulama üzerinden iletişime geçmek için telefonunuzda Whatsapp adlı uygulamanın yüklü olması gerekmektedir. Uygulamayı yükledikten sonra aşağıdaki numaraları rehberinize ekleyerek program ile ücretsiz bir şekilde irtibata geçebilirsiniz.

Müge Anlı WhatsApp İhbar Hattı Numarası

0535 365 52 52 

Bu numaradan ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz. İletişim kanalı yoğun olacağından dolayı hemen dönüş almayabilirsiniz. Gerekli mesajı attıktan sonra beklemeniz geri dönüş beklemeniz de yararınıza olacaktır.

Yukarıda vermiş olduğumu numaralardan programla irtibata geçebilirsiniz. Program ile alakalı farklı sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. En kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.