Genel Blog

Müge Anlı: Pandemi bitince ilk bunu yapacağım

23

Müge Anlı: Pandemi bitince ilk bunu yapacağım

Yıllarca sosyal medyaya karşısında mesafeli duran Müge Anlı, Instagram hesabı açtığını duyurdu. ‘Müge Anlı Official’ adıyla açılan hesabı, kısa sürede binlerce birey peşine düşüp takip etti. Canlı yayında niçin bu kararı aldığını ifade eden Anlı, “Takip edenleri ben de peşine düşüp takip edip, el çırpmak istiyorum” dedi.

Hesabında programda yaşanan olaylara da yer veren Müge Anlı, 14 Nisan tarihli canlı yayında açıklama yaptı. Ünlü spiker, hemen şimdi yeni olduğunu kızının kendisine asistan olduğunu söyledi.

Sunucu Müge Anlı Instagram hesabından halk oyunu oynadığı anları paylaştı. Anlı’nın, “Pandemi sonrası yapılacaklar listemin en başında yeniden halk müziği oyunlarına dönmek var. Çok özledim.” notunu düştüğü paylaşımı takipçileri göre tam not aldı.

Bir önceki yazımız olan Güldür Güldür neden yok, bu akşam var mı? Güldür Güldür Show yeni bölüm ne zaman? başlıklı makalemizde güldür güldür hüseyin neden ayrıldı, güldür güldür neden başlamadı ve güldür güldür neden yayınlanmadı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.