Genel Blog

Murat Yıldırım korona mı oldu? Son dakika… Murat Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl?

13

Murat Yıldırım korona mı oldu? Son dakika… Murat Yıldırım’ın sağlık durumu nasıl?

Oyuncu ve sunucu Murat Şimşek Instagram hesabı üzerinden koronavirüse yakalandığına dair paylaşımda bulundu. Ramo dizisinde bulunan Şimşek sağlık durumu durumuna ilişkin bilgiler de verdi.

MURAT YILDIRIM’IN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Yıldırım paylaşımında “Bir sene kovalamanın ardından ‘evet, covid beni de yakaladı. 5. günümdeyim daha iyiyim fazla daha iyi olacağım. Bütün dünyadan bu hastalığın gitmesi için dua ediyorum. Kendinize dikkat edin’ ifadelerine yer verdi.

Yıldırım’ın sıhhat durumunun iyi olduğu ve tedavisine devam edildiği öğrenildi.

Murat Şimşek’ın başrolünde yer aldığı Ramo dizisine de koronavirüs tedbirleri kapsamında ara verildiği belirtildi.

606c6b9cc8c37302d41285b5

MURAT YILDIRIM KİMDİR?

Annesi ve babası aslen Mardinli olan oyuncu, babasının öğretmenlik görevi nedeniyle 1979’da Konya’da doğdu. Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Alet Mühendisliği bölümününden sekizinci senesinde mezun oldu. Tiyatro ve müziğe alaka duyan Şimşek, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’na (YÜO) katıldı ve 3 yıl acemi olarak tiyatroda oynadı. YÜO’daki arkadaşları yoluyla televizyon dünyasına giren Şimşek’ın televizyonla birincil tanışmasını karşılayan, 2003 yılında “Baki Aşk” dizisinin bir bölümünde küçük bir rol alması oldu. Ama dizi sadece 11 birim sürdü. 2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde “Mesut” karakterini canlandıran Yıldırım, oyunculuğa Büyük Yalan dizisi ile devam etti.2006 yılında birincil uzun soluklu çalışması olan Kasırga dizisinde başrol oynayarak ün kazandı. Aynı yıl sinemada Altın Portakal ödülüne aday olan Araf filmi ile ilk önce başrol oynadı.

Başrolünü paylaştığı Tuba Büyüküstün ile Asi dizisinde “Demir” karakteri ile büyük bir çıkış yaptı. 2009 yılında ise Asi dizisi sona erdikten daha sonra TMC üretim şirketi ile Aşk ve Suç Oluşturan adlı dizi için uzlaşma imzalayan Şimşek, dizide başrolü oynadı. Kocan Değin Konuş filmleriyle komedi türünde de iddiasını ortaya koyan Murat Şimşek, 20 Haziran 2008’de Kasırga dizisinin setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlendi ama bu evlilik 4 sene daha sonra sonlandı. Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016’da Adana’da aile arasında gerçekleşen sade bir törenle dünya evine girdi.

 

Bir önceki yazımız olan Afra Saraçoğlu: Ekranda iyi görünmek neden önemli olsun ki? başlıklı makalemizde afra saraçoğlu +18, afra saraçoğlu bikinili ve afra saraçoğlu kaç yaşında hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.