Genel Blog

Nero TuneItUp

22

Nero TuneItUp

Nero TuneItUp programı, Windows işletim sistematik bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir sistem bakım aracı olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uzun sürelerdir PC programları ile belli Nero tarafından hazırlanmış olması nedeniyle muadili programların gerisinde kalmayan ve etkin bir şekilde bilgisayar bakımınızı gerçekleştirmenizi sağlayabilen Nero TuneItUp, kolay kullanımlı bir arayüzü ve sorunsuz çalışan işlevleri de içerisinde barındırıyor.

Uygulamanın bu ücretsiz sürümüne ilave olarak ücretli bir profesyonel sürümü de mevcut ancak esas sistem bakımı için bedava versiyonun genel olarak tatmin edici olduğunu açıkça belirtmek gerek. Bedava sürümle birlikte gelen özellikleri kısaca listelemek gerekirse;

Oyun modu ile en yüksek oyun performansı Diskte yer kaplayan dosyaları listeleme Program kaldırma arabulucu Kayıt defteri temizleyicisi Web tarayıcısı temizleyici Geri değişim kutusunu temizleyici

Programın sunduğu bu işlevler ayrı ayrı yahut her zaman birlikte kullanılabiliyorlar ve bu nedenle isteyenler yalnızca istedikleri alanlarda değişiklikler yapabiliyor, bununla mücâdele etmek istemeyenler de bütün bir sistem bakımını ve temizliğini aradan çıkarabiliyorlar.

Profesyonel sürümle birlikte internet optimizasyonu, açılış düzenleme, şiddet tasarrufu, sürücü ve yazılım güncelleme özelikleri gibi bazı ilave özellikler de geliyor oysa jurnal kullanımda bu özelliklere fazla pozitif gereksinim duyacağınızı sanmıyorum.

Yeni bir bilgisayar bakımı uygulaması arayanların göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.

İndir

Bir önceki yazımız olan SugarSync başlıklı makalemizde download, indir sugarsync ve indir sugarsync ücretsiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.