Genel Blog

Nesrin Cavadzade diziden ayrıldı mı? Yasak Elma ‘Şahika Ekinci’ karakteri öldü mü? Yasak Elma Şahika diziden neden çıkıyor?

22

Nesrin Cavadzade diziden ayrıldı mı? Yasak Elma 'Şahika Ekinci' karakteri öldü mü? Yasak Elma Şahika diziden neden çıkıyor?

Yasaklanmış Elma dizisi her Pazartesi FOX ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Peki, Yasak Elma Şahika diziden ayrılıyor mu? Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Nesrin Cavadzade niçin Yasaklanmış Elma’dan ayrılıyor?

NESRİN CAVADZADE YASAK ELMA’DAN AYRILIYOR MU?

Yeni sezona gösterişli başlayan Yasak Elma dizisinden ayrılıklar yaşanmaya başlandı. İlk olarak Talat Bulut, Barışma Kılıç, Buse Buçe Kahraman, Gökhan Alkan diziden ayrıldı. Demin Şahika karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağı hakkında resmi bir yorumlama yapılmadı.

YASAK ELMA ŞAHİKA ÖLÜYOR MU?

Dizinin yayınlanan 96. yeni bölüm fragmanında, Hasan Ali’nin ikram ettiği şalgam suyundan içtikten sonradan zehirlenen Şahika’nın, önce bayıldığı arkasından ise öldüğü söylendi. Hasan Ali’nin yardımcılarından ölen Şahika’dan kurtulmaları için destek istediği görülen fragman sonrası sosyal medyada ortalık karıştı. Nesrin Cavadzade’nin doğrusu diziden ayrılıp ayrılmadığı sorularını akla getiren fragmandaki ölüm olayının, 1 Şubat akşamı (bu akşam) yayınlanacak yeni bölümde netlik kazanması bekleniyor. Yasak Elma Şahika karakteri bu bölümde Hasan Ali (Erdal Özyağcılar) karakterinin ikram ettiği zehirli şarap ardından yere yığıldı. Karakterin ölüp ölmediği konusunda bir veri hemen şimdi ulaşmadı.

Nesrin Cavadzade diziden ayrıldı mı? Yasak Elma 'Şahika Ekinci' karakteri öldü mü? Yasak Elma Şahika diziden neden çıkıyor?

NESRİN CAVADZADE YASAK ELMA’DAN NEDEN AYRILIYOR?

Nesrin Cavadzade’nin ‘Bir Başkadır’ dizisindeki rolü gereği bir sahnede, televizyona ve total seyirciye meslek yaptığı için mutsuz olduğunu söylemesi Fatih Aksoy’u rahatsız etmişti. Fatih Aksoy’ın tepki göstermesiyle birlikte Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı kulislerde konuşulmaya başlanmıştı. Ayrılık kararının Cevadzade’nin yakın dostları Eda Ece ve Şevval Sam araya girmesiyle ertelendiği konuşulmuştu. Ama yayınlanan son fragman ile akıllara baştan diziden ayrılacağı sorularını getirdi.

Nesrin Cavadzade diziden ayrıldı mı? Yasak Elma 'Şahika Ekinci' karakteri öldü mü? Yasak Elma Şahika diziden neden çıkıyor?

NESRİN CAVADZADE KİMDİR?

Nesrin Cavadzade (d. 1 Temmuz 1982, Bakü), Azerbaycan asıllı Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Nesrin Cavadzade, Bakü’de doğdu ve Türkiye’ye 11 yaşında geldi. Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olduktan sonra 2 sene baştan başa Şahika Tekand Studio Oyuncularında oyunculuk eğitimi aldı. Türkçenin yanı sıra İngilizce, Fransızca, Rusça, İspanyolca bilmektedir ve Arapça, Japonca öğrenim aşamasındadır.

Üniversiteden sonra “Yersiz Yurtsuz” dizisinde başrolü üstlenerek televizyon dünyasına adım attı ve projeden hemencecik sonradan aynı zamanda dizinin de yönetmeni olan Cemal Şan’ın ünlü Aşk Üçlemesi’nin ikinci filmi olan “Dilber’in Sekiz Günü”nde başrolde yer aldı. Bu filmdeki rolüyle Erzurum, Bursa ve Ankara Film Festivalleri’nde “En İyi Bayan Oyuncu” ödüllerine layık görüldü. Bu başarının peşinde tekrar yönetmenliğini Cemal Şan’ın yaptığı “Acı” filminde rol aldı ve sergilediği performansla eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı.

Sinema dışında “Samanyolu” ve “Al Yazmalım” gibi televizyon projelerinde de bulunan oyuncu, 2011 yılında Hasan Tolga Pulat’ın yönettiği “Güzel Günler Göreceğiz” filminde oynadı ve canlandırdığı Anna karakteriyle 48. Antalya Altın Portakal Film Festivali‘nde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu”, 23. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde ise “En İyi Bayan Oyuncu” seçildi. 2012 yılında “Ağır Roman”ın televizyon uyarlaması olan “Ağır Roman Yeni Dünya” dizisindeki Kara Leyla rolüyle yer aldı.

Daha fazla sinema oyunculuğuyla anılmak istediğini vurgulayan ve kariyeri sinemadaki başarılarıyla öne meydana çıkan oyuncu 2014 yılında da bu başarısını sürdürdü. Kutluğ Ataman’ın son filmi Kuzu, Erol Mintaş’ın birincil uzun metrajı Annemin Şarkısı ve Çanakkale Harbi’ni anlatan Son Mektup’ta bulunan oyuncu Kuzu ile 51. Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazandı.

Bilim insanı Mirmemmed Cavadzade’nin torunudur.

Bir önceki yazımız olan Yasak Elma Şahika öldü mü? 8 Şubat Yasak Elma Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Yasak Elma Şahika Ekinci öldü mü? başlıklı makalemizde ender, foxtv ve nesrin cevadzade hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.