Genel Blog

Netflix En İyi Gençlik Filmleri

0 14

Daha önce Netflix En İyi Gençlik Dizileri üzerine bir liste hazırlamıştık ve şimdi de dizilerin uzunluğunu sevmeyip bir çırpı da bitsin diyenler için Netflix En İyi Gençlik Filmleri listesini yazdık.

Unutulmayan üniversite zamanları,kazanılan dostluklar yada kimilerinden yediğiniz kazıklar ..Bazılarının hayatın gerçekliğine ilk adım attıkları bazılarının ise çoktan hayat mücadelesine başladığı ..Her şeyiyle unutulmayan gençlik yıllarımız..Her zaman yeniden yaşanmak isteyen bol kahkahalar ile hatırlanan bazen de hüzünlendiren gençlik yıllarına iki saatliğine de olsa geri dönelim mi ?

1.Sevdiğim Tüm Erkeklere

16 yaşında liseye giden Lara Jean’in herkes gibi okulunda hoşlandığı erkekler vardır.Ancak o hiç bir zaman aşkını itiraf edemez ve bunun yerine aşkını yazıya dökerek içinden geldiği gibi yazar.Yazdıklarını da odasındaki bir kutunun içerisinde saklamaktadır.Bir gün bunu fark eden kardeşi onun bu durumunun değişmesi için bütün mektupları sahiplerine gönderir.Ondan sonra Lara Jean’in hayatı aşk fırtınası içerisinde tamamen değişir.

2.Fırlama Kızlar

Beverly Hills lisenin sevimli ve popüler kızı Cher’in hayatta iki amacı vardır.Birincisi yakışıklı erkekleri elinde tutabilmek ve ikincisi modanın popüler kızlardan olmaktır.Daha sona kendisine çok yakışıklı bir erkek ararken okula yeni gelen paskal bir kızın giyiminden hoşlanmayıp onu baştan yaratmaya karar verir.

3.Süper Karanlık Zamanlar

Çocukluklarından beri birbirlerin yakın arkadaşı olan iki genç yaşadıkları trajik bir kaza olayından sonra arkadaşlıklarını sorgulama ve birbirlerine şüpheyle yaklaşmaya başlarlar.

4.Sınav

Yerli gençlik filmimizde beş lise öğrencisi ÖSS sınava girmek için hazırlanırken çok zorlanmaktadır.Ailelerinin hissedeceği hayal kırıklığından korkan gençler bir plan yaparak sınav sorularını çalmaya karar verirler.

5.17 Yeniden

37 yaşına girmiş olan Mike gençlik yıllarına yeniden geri dönebilmeyi isterken okuluna bir ziyaret yapar ve o sırada karşılaştığı gizemli bir adam onu 17 yaşına geri gönderir.

6.Alex Stragenlove

Lise son sınıfa giden Alex zeki bir çocuktur ve arkadaşlarıyla arası çok iyi ,güzel bir ilişkiye sahiptir.Ancak bir gece gittiği parti sırasında tanıştığı gay adam Elliot onun kafasını karıştırır.Ona aşık olan Elliot sürekli onunla vakit geçirmeye başlar ve Alex de hayatı sanki yeniden öğrenmeye başlamıştır.

7.Holy Camp

Hayatlarına biraz farklılık katmak isteyen iki özgür ruhlu rock müzik seven genç kız bir kilisenin yaz kampına katılmaya karar verirler.

8.Deli Dolu

Okulda gerçekleşen bir öpücük eğlencesine katılan genç kız okulun en popüler yakışıklı çocuğuyla ilk öpücüğünü yaşar ve daha sonra birbirini kovalayan komik olaylar yaşanır.

9.Tall Girl

Hayatı boyunca aşır uzun boyundan dolayı sıkıntılar yaşayan  Jodi sadece iki arkadaşa sahiptir ve özgüven eksikliği yaşamaktadır.Okulda insanlarında zorbalıklarına maruz kalarak kendini kötü hissetmektedir.Daha sonra mucize gibi bir şey olur ve okula yeni gelen çocuk onun kadar uzun boyludur.Jodi ilk görüşte bu çocuğa aşık olur.

10.The Perfect Date

Hayatında en iyileri yaşamak isteyen bir genç adam bunu elde edebilmek için farklı para kazanma yolları aramaya başlar.Bu konuda her şeyi değerlendiren Brooks bir gün zengin bir kıza partisinde eşlik ederek para alınca bunu iş olarak yapmaya karar verir.İşi düşündüğünden daha iyi giderek çok büyük paralar kazanan Brooks bu lüks dünya da kendi kimliğini kaybetmeye başlamıştır.

Bir önceki yazımız olan Fox Tv Whatsapp İhbar Hattı 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Average: 0]

Cevap bırakın