Genel Blog

Netflix üyeliği ne kadar? Netflix Deneme hesabı süresi ne kadar?

0 230

Ücretsiz deneme sürümü kaldırılan Netflix, yeni bir kampanyayla karşımızda. Bu kampanya Netflix’te bulunan bazı filmlerin üyelik gerektirmeden ücretsiz olarak izlenebilmesini sağlıyor.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, bugün milyonlarca aboneye sahip. Netflix aboneleri , platformda bulunan binlerce içerikten dilediklerini izleyebiliyorlar. Ancak bu içerikten faydalanmak isteyen kullanıcılar, Netflix’in sunduğu paketlerden birini seçerek, platformda bulunan içeriklere erişebiliyorlar.

Netflix uzun bir süredir, yeni kayıt olan kullanıcılarından doğrudan ödeme almıyordu. Önceden; yeni kaydolan bir tüketiciye önce bir aylık deneme sürümü veriyor, ardından ücret almaya başlıyordu. Ancak bu uygulama geçtiğimiz günlerde sona erdi.

Alınan bu kararın ardından yapılan açıklamalarda, Netflix’in Türkiye’de yeni aboneler kazanmak istediği ve bu yüzden farklı kampanyalar planladığına değinildi. Şimdiyse Netflix Türkiye’deki yeni dönemin ilk kampanyası belli oldu. Bir ay ücretsiz kullanım imkanı sunmayacak olsa da üye olmadan film izleme imkanı sağlayacak.

Netflix üyeliği ne kadar?

Bu yeni kampanya platformda bulunan tüm filmleri içermeyecek. Şu an sadece tek bir film için uygulanan bu kampanyaya kullanıcılarla geçtiğimiz günlerde buluştu. Kullanıcılar bu kampanyayla “To All the Boys I’ve Loved Before” isimli filmi 9 Mart tarihine kadar herhangi bir ücret ve abonelik gerekmeden izleyebilecekler.

Netflix Deneme hesabı süresi ne kadar?

Netflix bu kampanyayla, popüler serilerin ilk filmini tüm kullanıcılarıyla buluşturup serinin devam filmi için meraklanmasını sağlamayı amaçlıyor. İlerleyen günlerde Netflix’in açıklayacağı Türkiye’deki abone sayısı rakamları, yeni kampanyanın ne kadar etkili olduğunu gösterecek.

Netflix’in sunduğu çeşitli paketlerden kendinize uygun olanı seçerek bu platforma abone olup dilediğiniz zaman istediğiniz dizi ve filmi izleyebilirsiniz. İşte Netflix paketlerinin güncel fiyat listesi…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.