Genel Blog

NewFileTime

17

NewFileTime

NewFileTime, PC kullanıcılarına bedava olarak sunulan dosya saati değişim ve düzenleme programı. Dosya saatlerini ayarlama yada manipüle etme amaçlı kullanılan program doğru istediğiniz dosyanın saatini değiştirebiliyorsunuz.

Herhangi bir dosya yada klasör için kullanabileceğiniz program oldukça sade ve kullanımı basit bir arayüze sahip. Benzer anda aniden fazla dosya yada klasör saati düzenleme işlemi yapmanıza olasılık karşılayan programın sürükle bırak desteği de bulunuyor. Yani saatini planlamak istediğiniz dosyaları fare ile tutup programın içerisinde bırakmanız yeterli. daha sonra zorunlu saat düzenlemelerini yapabiliyorsunuz.

Dosya saatlerini daha erken bir trihe yada daha sonraya çekebileceğiniz NewFileTime, 1 MB bile olmayan portatif bir program. Yüklemeden direkt olarak açabileceğiniz programı USB belleklerinizde taşıyarak ihtiyacınız olduğu anda kullanabilirsiniz. Bu tür bir programa şayet günlük yaşantınızda gereklilik duymayabilirsiniz ama ihtiyacınız olduğunda yanınızda olması da işinize yarayabilir.

Dosyaların son oluşturulma, son erişim ve düzenleme tarih ve saatini belirten başvuru formu, bu değerleri istediğiniz bir tarih ve saat ile değişim fırsatı sunuyor. Eğer bu nesil bir ihtiyacınız var ise, NewFileTime programının 32 yada 64 bit versiyonlarını ücretsiz olarak indirip kullanmalısınız.

İndir

Bir önceki yazımız olan SCAR Divi başlıklı makalemizde bot, divi ve scar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.