Genel Blog

NIUBI Partition Editor

41

NIUBI Partition Editor

NIUBI Partition Editor, en çabuk ve en güvenli disk bölme programı olarak öne çıkıyor. Disk bölümü her yerde boyutlandırma, disk bölümü şekil değiştirme, disk klonlama ve birleştirme, disk hatalarını onarma ve daha çoğu özelliğe sahip olan harddisk bölme programı, Windows PC ve sunucularda kullanılabiliyor. Yukarıdaki NIUBI Partition Editor İndir butonuna tıklayarak disk bölümleme programın ücretsiz sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

NIUBI Partition Editor İndir – Disk Bölme Programı

NIUBI Partition Editor, en hızlı ve güvenilir disk bölme programı olması dıştan onu özel kılan çoğu özelliğe sahip. Sisteminizi ve verilerinizi kourmak için benzersiz 1 saniyelik geri alma teknolojisi, disk bölümünü değiştirirken herhangi bir program ya da teçhizat sorunu meydana gelirse bilgisayarı otomatik olarak bir flaştaki orijinal durumuna geri döndürür. Bilgisayarınızı bitmiş başlatmadan disk bölümünü küçültüp ve genişletebilirsiniz. Eşsiz dosya nakliye algoritması diğer disk bölme/bölümle araçlarından yüzde 30 – 300 daha hızlı bitmiş boyutlandırma ve taşımaya tezgâhtar olur. Ayrıca PC’ler hem de sunucular için tam özellikli hard disk bölme programı, kusur ile karşılaşmanızı önlemek için sanal modda çalışır. Yaptığınız işlemler beklemede kalır, uygula butonuna tıklamadığınız sürece disk bölümleme gerçekleşmez.

NIUBI Partition Editor, dahili ve harici değişmez disk sürücüsü, Hyper-V, VMware sanal diski, her türlü ekipman RAID dizisi ve USB flash sürücülerin tümünü destekler.

Disk Bölümünü Yeniden Boyutlandırma: Veri kullanımını kaybetmeden alan kullanımını optimize etmek için bölümleri daraltın, uzatın, taşıyın ve birleştirin. Disk Birim Yönetimi: Oluşturma, Silme, Biçimlendirme, Yolcu bölümü, Bölüm etiketini ve sürücü harfini değiştirme, Etkin bölümü ayarlama vb. Disk Bölümünü Transformasyon: MBR diski GPT’ye dönüştürün, Mantıklı bölümü Birincil / Birincil’e dönüştürün, NTFS bölümünü FAT32’ye dönüştürün. Disk Klonlama ve Nakliye: İşletim sistemini yeni diske taşıyın, verileri yedeklemek veya taşımak için bütün diski ya da tek bir bölümü kopyalayın. Sistem Optimizasyonu: Birim birleştirmek, Dosya sistemi hatasını ayarlama, Bozuk bölümleri tarama, Diski başlatma, disk / birim özelliklerini görüntüleme vb. Bilgi Güvenliği: Bölümü gizleyin, Disk salt okunur özniteliğini ayarlayın, disk / birim / ayrılmamış alandaki verileri silin.

İndir

Bir önceki yazımız olan SUMo başlıklı makalemizde check for update, g?ncel ve software update monitor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.