Genel Blog

NTFSLinksView

27

NTFSLinksView

NTFSLinksView programı, bilgisayarınızın sabit diskinde NTFS dosya sistemi ile saklanan dizin ve dosyaların aralarındaki sanal linkleri size gösterebilen ücretsiz programlardan bir tanesine ve bilhassa bilgisayar programcılığı ile uğraşanların işine yarayabilecek kapasitede diyebilirim. Hem ücretsiz olması ayrıca de epeyce basit kullanılır, basit bir arayüze sahip olması nedeniyle deneyebileceğinize inanıyorum.

Montaj gerektirmeyen ve doğruca çalışabilen programı böylece flash disklerinizde istediğiniz yere götürebilir ve işlevlerinden faydalanabilirsiniz. NTFSLinksView’ı kullanırken tek yapmanız gereken program içerisinden çözümlemek istediğiniz klasörü tercih etmek ve sonradan size sunulan rapora incelemek.

Raporda şu bilgiler yer alıyor;

Dosya adları Bütün dizin yolu Dosya tipi Kasıt yolu Yaratılma tarihi

Sunulan raporlarda bulunan bilgiler dilerseniz dağıtılmış formatlarda saklanabiliyor ve böylece sonradan da incelenebilir ülkü geliyor. Eğer fazla pozitif sayıda dosya ve klasör ile uğraşıyorsanız bu saklama özelliği doğru arama özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Değişmez disklerinizin NTFS olan bölümlerindeki tüm dosya ve dizinlerinizin yollarıyla birlikte bir özetini alabilmek için elbette kullanabileceğiniz en basit programlardan bir adam başına.

İndir

Bir önceki yazımız olan IsoBuster başlıklı makalemizde bozuk, işlemi ve isobuster hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.