Genel Blog

Nur Sürer: İyi ki oyuncu olmuşum

43

Nur Sürer: İyi ki oyuncu olmuşum

Sanat hayatında doymuş doymuş 41 yılı geride bırakan Nur Sürer, Retouch Mag dergisi için objektif karşısına geçti. Kanal D’nin yeni dizisi “Camdaki Kız”da ‘Feride’ karakterine yaşam veren sanatçı oyuncu, röportajında “Setlerde kendimi çok iyi hissediyorum. bir de iyi bir ekiple, iyi bir hikaye içindeysem kendimi harika hissediyorum” dedi.

‘KEŞKE ERKEK OLSAYDIM’ DEDİĞİM BİR LAHZA BİLE OLMADI

Mesleğine olan tutkusunu “İyi ama oyuncu olmuşum ve iyi ki senelerimi bu meslekte geçirmişim” sözleriyle dile getiren Nur Sürer, ezber yapabildiği sürece oyunculuğa devam edeceğini söyledi. ‘Kadın elde etmek’ hakkında da konuşan oyuncu, “Bayan olduğum için fazla mutluyum. Hayatımın hiçbir döneminde ‘keşke erkek olsaydım’ dediğim bir lahza bile olmadı. Bayan olmak baskı ama eğer mücadeleciyseniz hayatı kendinize kolaylaştırıyorsunuz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Pınar Altuğ'dan romantik kutlama başlıklı makalemizde pınar altuğ'dan, pınar altuğ'dan bomba itiraf ve pınar altuğ'dan çok konuşulacak açıklamalar: ben kendi evliliğimden vazgeçtim hürriyet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.