Genel Blog

O Ses Türkiye Rap Jürisi Murda ’nın Acı Günü! Ayla Bebek Hayatını Kaybetti

23

O Ses Türkiye Rap Jürisi Murda ’nın Acı Günü! Ayla Bebek Hayatını Kaybetti

Bilgiyo – Rap müziğin son dönemde başarılı isimlerinden Murda ismiyle tanınan meşhur rapçi Önder Doğan, yeni doğan kızı Hale’yı kaybettiğini açıkladı. O Ses Türkiye Rap jürisi olarak son dönemde isminden çoğu kez bahsedilen Murdo lakaplı rap sanatçısı Önder Doğan’ın sözleri yürekleri dağladı. O Ses Türkiye Rap Jürisi Murda (Önder Doğan), kızına şu sözlerle veda etti: Nerden …

Bilgiyo – Rap müziğin son dönemde başarılı isimlerinden Murda ismiyle bilinen meşhur rapçi Önder Doğan, yeni doğan kızı Ülkü’yı kaybettiğini açıkladı. O Ses Türkiye Rap jürisi olarak son dönemde isminden çoğu kez bahsedilen Murdo lakaplı rap sanatçısı Önder Doğan’ın sözleri yürekleri dağladı.

O Ses Türkiye Rap Jürisi Murda (Önder Doğan), kızına şu sözlerle veda etti:

Nerden başlayıp ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Hoş kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha lakin Allah’ımın aramak oysa sana ihtiyacı vardı ve seni yanında aldı.

Üzgünüm kızım. Fazla üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle benden de bir tutam götürdüm yanında.

Benim için senden önceki hayatım vardı ve şu anda sensiz, senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli hemen?

Seni öptüm ve kokladım fakat yetmedi kızım. Fazla özlüyoruz seni. Şu lahza bundan öte kelime bulamıyorum. Her şey çok süratli oldu ve bitti.

Bildiğim tek şey sen defalarca benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Annesinin ve babasının elması, ablasının koruyucu meleği. Seni çok özlüyoruz ve çoktan fazla seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım….

Bir önceki yazımız olan Meslekten çıkarılan polis başka bir kurumda memur olabilir mi? başlıklı makalemizde meslekten çıkarılan avukatın geri dönme süresi, meslekten çıkarılan beraat ederse ve meslekten çıkarılan hakim savcı listeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.