Genel Blog

Olaylı Survivor Konseyinde Duygu Elendi! 2 Şubat 2021 Duygu Serap Salman kimdir?

132

Olaylı Survivor Konseyinde Duygu Elendi! 2 Şubat 2021 Duygu Serap Salman kimdir?

Survivor’da kim elendi, kim gitti? 2 Şubat Survivor 2021’e kim veda etti? İşte Survivor SMS sıralaması exxen.com.  Survivor’da kim elendi bu akşam yapılan eleme konseyi ile belli oldu. 2 Şubat Salı günü Survivor’ın 19. Bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında önce iletişim oyunu oynandı. İletişim ödülünü kazanmak isteyen yarışmacıların mücadelesi nefes kesti. Sonrasında eleme konseyinde ilk olarak SMS birincisi açıklandı. Onun söylediği isim ile üçüncü eleme adayı belli oldu. Bu adaylardan en az oyu alan yarışmacı Survivor’a veda etti. Peki, Survivor’da kim elendi, kim gitti?

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor Türkiye’de Gönüllüler takımından oylama sonucu belirlenen eleme adayları Duygu ile Poyraz idi. Poyraz, SMS birincisi olduğu için adaylığı düştü. Bu yüzden SMS ikincisi de açıklandı. SMS ikincisi de Dora oldu. Poyraz, Ayşe’yi söylerken Dora ise Reşat’ı seçti.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de haftanın eleme adayları; Duygu, Reşat, Ayşe oldu. Bu isimler arasından elenen kişi Survivor SMS sıralamasına göre belli oldu. Rakiplerine göre daha az oy alan Duygu oldu ve yarışmaya veda etti.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye’de bu akşam sezonun ikinci iletişim oyunu için parkura çıktı. Bu haftanın iletişim ödülünü yarışmacılar, parkurda tüm güçleri ile mücadele etti. Parkurda yarışmacılar özellikle atışlarda çok zorlandılar. Oyun Ünlüler ve Gönüllüler arasında gitti geldi. İki takım da karşılıklı sayılar alarak iletişim oyununu kazanmaya çalıştı. Son çeyrekte başarılı olan takım Ünlüler oldu. Rakibi ile arasındaki farkı açan Ünlüler takımı, 10’a 7 skorla Gönüllüler takımını yendi ve iletişim oyununu kazandı.

Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların sevilen yarışması Survivor 2021’de bu akşam eleme konseyinde Duygu adaya veda etti. Survivor 2021 Gönüllüler takımına yedeklerden katılan Duygu, haftanın ilk eleme adayı olmuştu. İzleyiciler, yarışmya veda eden isim hakkında Survivor Duygu kimdir, kaç yaşında, nereli merak edip araştırıyor. İşte Survivor 2021’den Duygu Serap Salman hakkında merak edilenler…

SURVİVOR DUYGU KİMDİR?

Survivor gönüllüler kadrosuna katılan Duygu Serap Salman, 19 Mayıs 1997 doğumludur. Duygu Serap Salman 24 yaşındadır. Ağrı Doğubayazıt doğumlu Survivor Duygu, İstanbul’da yaşamaktadır. 6 yaşından bu yana spor ile ilgili olduğunu söyleyen Survivor Duygu Salman, neredeyse dahil olmadığı branş kalmadığını ifade ediyor. Voleybol, hentbol, futbol, MMA, boks, crossfit ile ilgilendiğini söyleyen Survivor Duygu, bu sporların birçoğunda iyi durumda olduğunu dile getiriyor.

SURVİVOR DUYGU SERAP SALMAN BOYU VE KİLOSU KAÇ?

2021 Survivor kadrosuna 18 Ocak tarihi itibariyle katılmış olan Survivor Duygu Serap Salman’ın boyu ve kilosu internette aratılıp araştırılan konular arasında yer almaktadır. Survivor Duygu’nun kilosu 61’dir. Duygu’nun boyu ise 167’dir. Yeni Levent Anadolu Lisesi’nden mezun olduğunu söyleyen Duygu Serap Salman, Haliç Üniversitesi BESYÖ bölümünü de yarıda bıraktığını ifade ediyor.

SURVİVOR’A NEDEN KATILDI?

Duygu Serap Salman, çevresindeki birçok kişinin ‘Survivor’a katılmalısın’ sözlerini dikkate almış ve durumu etraflıca düşünmeye başlamış. El becerisinin de yüksek olduğunu dile getiren Survivor Duygu Serap Salman, sporun pek çok branşında yer alması sebebiyle de bunu bir avantaja dönüştürebileceğine inanıyor. Fiziksel olarak hızlı ve kuvvetli olduğunu dile getiren Survivor Duygu Serap, oyunlara da kolay adapte olacağını söylüyor. Survivor’da açlıktan çekinmediğini ve bu durumda zorlanmayacağını söyleyen Survivor Duygu, genellikle sıcak havanın hakim olduğu Dominik Cumhuriyeti’nde olası soğuk havalardan çekindiğini belirtiyor.

TRAFİK KAZASI GEÇİRDİĞİ İÇİN GELEMEDİ

Gönüllüler takımına dahil olan Survivor Duygu, geçen sene trafik kazası geçirdiği için yarışma şansını yitirmiş. Acun Ilıcalı, o durumu şöyle açıklıyor: “Geçen sene seçmelerde sakatlandı, trafik kazası geçirdi. Survivor seçmelerine gelme ihtimali varken gelemedi. İnat etti, seçmelerde de kendini hissettirdi ve bugün burada.”

SURVİVOR DUYGU’NUN INSTAGRAM HESABI VAR MI?

Survivor Duygu, Instagram’da duyguserapsalman kullanıcı adıyla özellikle spora dair paylaşımları ile dikkat çekiyor. Öte yandan Duygu’nun Twitter hesabı da  ‘duyguserapsalm1’dir

Yoruma kapalı.