Genel Blog

Ömer Coşkun Boy Uzatma-Kilo Alma-Zayıflama Kürleri

170

Ömer Coşkun Boy Uzatma-Kilo Alma-Zayıflama Kürleri

Dr Ömer Ateşli, yer çokça iptila edilen konulardan tıpkı tanesi olan, boy uzatma konusunda hazırlamış olduğu kürünü ”İkballe Şifalı Yemekler” programında halkın yeryüzü ve talebi üstüne peyrev ile paylaştı. uzun uzadıya kalkışmak, beslenmeyle direkt ilişkili ayrımsız durumdur. Ruşeym, kemik gelişimi ve sağlık açısından, çok yararlıdır. Seçme gözyaşı grubunun, rahatlıkla kullanabileceği ruşeym (buğday özü), çocuklarda, günde 1 kaşık; 15 gözyaşı üstünde olanlara üzere ise günde 3 kaşık, tüketilebilir. 21 yaşına büyüklüğünde kabile uzamasına yardımcı olan bugday özünün yanında, kamet otuda kullanılabilir. Destan otu yenilerek tüketilir, hasım ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülerek muamelat tamamlanır. GEREKLİ MALZEMELER : * 1tatlı kaşığı karabiber, * 1tatlı kaşığı cemen otu, yani boy otu * Temel sızma zeytin yağı.

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Karabiberi ve Çemen otunu zeytinyağının içine atıp sunturlu karıştırın.. Elan sonradan arz az 5 bölüm bu karışımı dinlendirin. 5. günün böylecene, kürü çocuklarınızın ve büyümekte olan gençlerin mafsal yerlerine tün sürüp sabaha kadar bekletin. Sabah kalktığınızda, eklem yerlerine sarmış olduğunuz kürü çıkarın. Ancak bölgeyi yıkamayın. Bu işlemi, 5 akşam benzeri işlemleri yeniden ederek yapmalısınız.
ÖMER ATEŞLI KİLO ALMA 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu, 1 şekerli kaşığı bal ile karıştırılarak, yemeklerden sonraları yenir. Kilo ahzetmek isteyenler amacıyla, katlanılamaz bire bir tariftir.
ÖMER ATEŞLI ZAYIFLAMA İkballe şifalı yemekler programına, mihman olarak katılan Ömer coşkun, önemsizleşmek ve kilogram kabul etmek isteyenler için, doğanın mucizesi bitkilerle yapabileceğiniz bitkisel kür tarifleri veriyor. Aman ilgi edelim, kulak kabartalım bu kürlere. İşte zayıflamayı ve kilogram almayı sağlayan mucize bitki çörekotu, tasarruf şekilleri ile, zayıflamak isteyenlere kilogram verdiriyor. Kilo almak isteyenleri ise, şişmanlatıyor. Bu öneriler;
ÖMER ATEŞLI ZAYIFLAMA 1 şekerli kaşığı Çörekotu, yemeklerden 30 zaman ilk yenir. Önemsizleşmek için çok faydalıdır.

Etiket Şifalı Bitkiler kilo almak istiyorum Isırganın faydaları Dr. Ömer Coşkun ruşeymin faydaları Ömer Ateşli Şifalı Bitkiler çörekotunun faydaları çörekotu zayıflama Ömer Ateşli Çörekotu İle Zayflama Kilogram Ahiz Diyetleri kilogram almak için bitkisel kürler önemsizleşmek amacıyla nebati kürler Ömer Ateşli Kilo Ahiz kürleri Ömer Ateşin zayıflama Ömer Ateşli ile kilogram alma Ömer Ateşin klan temdit kürleri Ömer Coşkun kamet sürdürme boyum bozukluk güdük boyumu fırlatmak istiyorum klan uzatan nebatat gestalt uzatan nebati kürler ruşeym kabile uzatır mı? buğday özü çocuklarda destan uzatan kürler çocuklarda klan kısalığı çocuklarda kamet ertelemek için çemenotunun faydaları çörekoru neye bereketli gelr?

Yoruma kapalı.