Genel Blog

Özcan Deniz saplantısı, Star TV’ye öyle büyük hata yaptırdı ki, 2 dizisini birden kaybetti!

52

Özcan Deniz saplantısı, Star TV’ye öyle büyük hata yaptırdı ki, 2 dizisini birden kaybetti!
Özcan Deniz saplantısı, Star TV’ye öyle büyük hata yaptırdı ki, 2 dizisini birden kaybetti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Star TV’nin Seni Haddinden Fazla Bekledim isimli Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde buluştuğu dizisi için aldığı karar, Sol Yanım’dan bilahare Akrep’i de ateşli içine attığını ortaya koydu… Geçmiş yıllarda Cuma akşamları yayınlanan İstanbullu Kadın’mağara başarısı sonrasında Özcan Bahir için Cuma Namazı günleri güzel gün olarak hafızalara yerleşmişti. Bu boyut mu Film Yıldızı TV’yi tetikledi, yoksa arada başka bir kavil mı var gizli, ancak Cuma saplantısının kanala pahalıya mülk olması gibi benzeri durum yaşanabilir.

Kuyruklu dizisi Cuma akşamları averaj reytingler alabilen ve itila ihtimali üstelik olan tıpkı yapımdı. Ancak Star TV’nin Seni Çok Bekledim dizisini cuma namazı gününe koymasının arkası sıra, Akrep, bakir karar gereği Perşembe günlerine alındı. Güzeşte akşam ezanı dahi önce bakir zaman performansını sergileyen Kuyruklu, izleyicilerinin neredeyse yarısını kaybetmiş kabil tıpkısı genişlik var.

Özcan Deniz saplantısı, Star TV'ye öyle büyük hata yaptırdı ki, 2 dizisini birden kaybetti! 1

Daha ilk 4’lü oranlarda reytingler alabilen Kuyruklu’in cümle kategorilerde 2’li oranlar elde etmesi Star TV’nin yaptığı hatanın birlikte hangi kadar şişman olduğunu anlatıyor… Deste Akbağ ve Evrim Alasya ikilisinin başrolünde meydan aldığı ve hareketli hikayesinin yanında üçkâğıtçılık performansları ile bile konuşulan Akrep, yeni gününde haddinden fazla biberli aynı imtihan verdi.

Sol Yanım dizisi birlikte alınan değişmeyen gereği Çarşamba akşamları ekrana gelmeye başladı. Sol Yanım’ın üstelik evvel çarşamba performansı az çok kötüydü… Sol Yanım, perşembe akşamları 3’lü oranlarda sonuçlar alarak ilerliyor ve birkaç bile olsa yücelme başarısı göstermişti. Ancak yeni aktarılma performansı Sol Yanım’ın kırıcı geldi ve peşi sıra de Kuyruklu’te dahi analog tıpkı durumun yaşanması Film Yıldızı TV’nin kararının sorgulanmasına illet oldu.

Özcan Deniz saplantısı, Star TV'ye öyle büyük hata yaptırdı ki, 2 dizisini birden kaybetti! 2

Şimdi gözler ise bu akşam ezanı ilk bölümü yayınlanacak olan Seni Haddinden Fazla Bekledim isimli eskimemiş dizide. Eğer, sekans haddinden fazla bereketli dönüşler almaz ise Film Yıldızı TV, bu sezonun sunu büyük hatasına imzasını atmış cins.

Bir önceki yazımız olan Zerrin Tekindor’un gelişi Mucize Doktor dizisine çok iyi geldi! başlıklı makalemizde magazin, mucizedoktor ve trt1 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.