Genel Blog

Partition Logic

26

Partition Logic

Partition Logic, değişmez disk üstünde silme, oluşturma, format, bölümleme, yeniden boyutlandırma, kopyalama ve nakliye gibi neredeyse tüm zorunlu işlemleri yapma özelliğine sahip eski fakat epeyce yardımcı bir disk yönetimi ve bölümleme programı.

Bedava olarak sunulan program, diskiniz üzerindeki bütün verilerin yönetimini rahatlıkla yapmanızı sağlıyor. Bir sabit diski diğer bir değişmez diske iyice kopyalama gibi işlemleri destekleyen Partition Logic, Visopsys işletim sistemi üstüne kurulu.

Günümüzde disk bölümlendirme işlemi için kullanabileceğiniz böylece fazla gelişmiş alternatif program bulunmasına rağmen, bu kategorideki programların bir çoğu yada ücretli yada ücretsiz versiyonlarında nitelik kısıtlamaları bulunuyor. böylece tamamen bedava olarak kullanabileceğiniz Partition Logic, standar disk yönetimi işlerini yapabilmeniz için tatmin edici olur diye düşünüyorum.

Eğer hard diskiniz üstünde kesintisiz işlemler yaparak bölümlendirme ihtiyacı duyuyorsanız, Partition Logic’i denemenizi öneririm.

İndir

Bir önceki yazımız olan Wise Care 365 başlıklı makalemizde download wise care 365, pc cleaner ve pc optimizer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.