Genel Blog

Payitaht Abdülhamid 138. bölüm full izleme linki! Payitaht Abdülhamid son bölüm tek parça full izle! Payitaht Abdülhamid 139. yeni bölüm fragmanı!

11

Payitaht Abdülhamid 138. bölüm full izleme linki! Payitaht Abdülhamid son bölüm tek parça full izle! Payitaht Abdülhamid 139. yeni bölüm fragmanı!

Payitaht Abdülhamid kadrosu ve konusu ile büyük beğeni topluyor. Son bölümün arkasında izleyiciler, Payitaht Abdülhamid son birim tek parça full izleme linkini araştırmaya başladı. İşte, Payitaht Abdülhamid son bölüm tek parça full izleme linki ve Payitaht Abdülhamid 138. birim full izleme linki!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

TRT1 PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 138. SON BIRIM KESİNTİSİZ İZLE!

Tahsin Paşa’nın peşinde Serasker Rıza Paşa da Mithras örgütünün eline esir düşer. Sultan Abdülhamid, Hindistan üzerinden yaptığı saldırı ile düşmana karşılık tahsis etmek ister. Abdülhamid’in emri ile bakımlı örgütün peşine düşen Eşref Aziz, vereceği mücadelede Şehzade Ahmet Nuri ile birlikte hareket eder.

Haremdeki haini bulmaya çalışırlarken, Emsal’e gelen bir mektup Naime ve Aliye’yi şüphelendirir. Saliha herkese karşısında koruduğu Emsal’in ihanet delilini görür görmez çaresiz kalır. Fatma Aliye’nin arkasından, ne yaptığını anlamaya çalışırken kendini güç bir durumda bulur.

Bir önceki yazımız olan Payitaht Abdülhamid nerede çekiliyor? Payitaht Abdülhamid hangi şehirde, ilçede çekiliyor? başlıklı makalemizde payitaht abdülhamid, payitaht abdülhamid çekim yeri ve payitaht abdülhamid dizisi nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.