Genel Blog

Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid 139. yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

18

Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid 139. yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid’in 139.bölümü bu akşam başlıyor. Ilgiyle beklenen yeni bölümden ilk görüntüler geldi. Payitaht Abdülhamid yeni sezon 140. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid 139. birim izle! Payitaht Abdülhamid 139. birim fragmanı sizlerle…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD CANLI İZLE!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Tahsin Paşa’nın peşinde Serasker Rıza Paşa da Mithras örgütünün eline tutsak düşer. Sultan Abdülhamid, Hindistan üzerinden yaptığı saldırı ile düşmana karşılık saptamak ister. Abdülhamid’in emri ile bakımlı örgütün peşine düşen Eşref Aziz, vereceği mücadelede Şehzade Ahmet Nuri ile birlikte hareket eder.

Haremdeki haini bulmaya çalışırlarken, Emsal’e gelen bir mektup Naime ve Aliye’yi şüphelendirir. Saliha herkese karşısında koruduğu Emsal’in ihanet delilini görünce biçare kalır. Fatma Aliye’nin arkasında, ne yaptığını anlamaya çalışırken kendini zorlama bir durumda bulur.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 140. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Az Önce yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid 139. yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tahviller üzerinden oynanan oyun, Abdülhamid’i ve devleti mağdur durumda bırakır. Abdülhamid, sarayın içinde diğer bir alçak olduğundan şüphelenmektedir. Mithras örgütünün ardındaki olan Eşref Aziz öğrendiği yeni bir data ile düşmana büyük bir dominant gerçekleştirir.

Saliha Emsal’i zindandan kurtarmaya çalışırken, Fatma da tuzağı kuranı bulma peşindedir. Naime, babasının gözünde kendini aklamak için Fatma’yı ateşe atar. Aliye ise aldığı onca tedbire karşın sonunda yakayı ele verir.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD OYUNCULARI

II. Abdülhamid : Bülent İnal

Bidâr Kadınefendi : Özlem Conker

Mahmud Paşa : Hakan Boyav

Tahsin Paşa : Bahadır Yenişehirlioğlu

Şehzade Abdülkadir : Can Sipahi

Theodor Herzl : Saygıdeğer Soysal

Naime Sultan : Duygu Gürcan

Prens Sabahaddin : Kaan Turgut

Melike (Ahsen) : Ezgi Eyüboğlu

Fehime Sultan : Elif Özkul

Hatice Sultan : Favori Kaya

Emanuel Karasu : Ali Nuri Türkoğlu

Ahmet Celalettin Paşa : Cem Uçan

David Grun : Şakir Güler

Bir önceki yazımız olan Payitaht Abdülhamid dizisi hangi il, ilçe ve semtte çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılmaktadır? başlıklı makalemizde çukur dizi, intikam dizi ve muhteşem yüzyıl dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.