Genel Blog

Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid 145. yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

58

Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid 145. yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid’in 145.bölümü bu akşam başlıyor. Ilgiyle beklenen yeni bölümden birincil görüntüler geldi. Payitaht Abdülhamid yeni sezon 146. birim fragmanı yayınlandı mı? Payitaht Abdülhamid 145. bölüm izle! Payitaht Abdülhamid 145. bölüm fragmanı sizlerle…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD CANLI İZLE!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Selim Paşa’nın ortadan kaybolduğunu öğrenen Abdülhamid’e bir telefon kazanç. Mahmut Paşa Abdülhamid’i korkutma ederek devleti olumsuz kararlar almaya sürükler. Şehzade Ahmet Nuri ise telefon hattının peşine düşerek mason paşanın izini sürer.

Aliye, sevdiği adama kavuşup mutlu olacağını düşünürken büyük bir endişe yaşar. Naime de Aliye’ye destek etmekle ne büyük bir kusur ettiğini anlar.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 146. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Payitaht Abdülhamid 146. birim fragmanı hemen şimdi yayınlanmadı. Dizi bittikten sonradan yeni birim fragmanının yayınlanması bekleniyor.

TRT1 Payitaht Abdülhamid canlı izle! Payitaht Abdülhamid 145. yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid yeni bölümde neler olacak?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Saraya gelen Mahmut Paşa Abdülhamid’ten padişahlığı bırakmasını ister. Mahmut Paşa ile iletişim halinde olan gizli teşkilat, Cassel’e bir kapan kurar. 3. Orduya bağlı bazı tümenler hakkında saraya sürpriz bir haber gelir.

Fatma ve Naime’nin Aliye’yi kurtarmak için yaptıkları düzen Stefano’nun sonunu getirir. Naime, hatasını telafi etmeye çalışsa da babasının verdiği cezadan kurtulamaz.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD OYUNCULARI

II. Abdülhamid : Bülent İnal

Bidâr Kadınefendi : Istek Conker

Mahmud Paşa : Hakan Boyav

Tahsin Paşa : Bahadır Yenişehirlioğlu

Şehzade Abdülkadir : Can Sipahi

Theodor Herzl : Saygıdeğer Soysal

Naime Sultan : Duygu Gürcan

Prens Sabahaddin : Kaan Turgut

Melike (Ahsen) : Ezgi Eyüboğlu

Fehime Sultan : Elif Özkul

Hatice Sultan : Favori Kaya

Emanuel Karasu : Ali Nuri Türkoğlu

Ahmet Celalettin Paşa : Cem Uçan

David Grun : Şakir Güler

Bir önceki yazımız olan Son Yaz 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son Yaz 14. yeni bölümde neler olacak? Son Yaz konusu ve oyuncuları! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.