Genel Blog

Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid 137. yeni bölümde neler olacak?

35

Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid 137. yeni bölümde neler olacak?

TRT’nin en beğenilen tarih dizilerinden birisi Payitaht: Abdülhamid dizisidir. Payitaht Abdülhamid bu akşam 137. bölümüyle ekranlara gelecek. Heyecanla beklenen Payitaht Abdülhamid’in yeni sezon 137. bölümünde neler olacak? Son bölümde ne oldu? 138. birim fragmanı çıktı mı?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD CANLI İZLE!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Düyun-u Umumiye’ye olan borçları bitirmek için yapılandırma hamlesini başlatan Abdülhamid, sürecin sorunsuz tamamlanmasını ister. Yapılandırmaya önlemek isteyen Cassel ise başında olduğu Mithras örgütüne birincil emrini verir. Sultan kadar heyetteki üyeleri korumakla görevlendirilen Eşref Aziz, saraya fena bir haber getirmek zorunda kalır.

Naime, kaybettiği parayı kurtarmaya çalışırken daha da batar. Aliye Naime’nin zaafından yararlanıp haremi karıştırmayı başarır. Saliha iyi niyetli yaklaşımı ve sabrıyla hünkarla aralarındaki mesafeyi kapatırken Fatma ve Aliye’nin arası adamakıllı açılır.

PAYİTAHT SON BIRIM İZLE…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 138. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Hemen Şimdi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Takipte kalabilirsiniz.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tahsin Paşa’dan Abdülhamid’in gayrinizami harp planını öğrenmek isteyen Cassel, Mithras kumandanı Nerva’ya emri verir. Abdülhamid’den Tahsin Paşa’ya karşılık yapılandırma hamlesinden vazgeçilmesi istenmektedir. Abdülhamid ise ayrıca devletini borçlardan hem de dostunu düşmandan kurtarmanın yollarını arar. Eşref ve ekibi Tahsin Paşa’yı bulmak için çıktıkları yolda kötü bir sürprizle karşılaşır.

Saliha’nın iyi niyetle yaptıklarından tereddüd eden Naime, Aliye’nin sahte gözyaşlarına inanır. Fatma’nın Aliye’ye güveni de sarsılmıştır. Naime, kendine bir çıkış yolu ararken Aliye onu adamakıllı köşeye sıkıştırır. Gazetelere verdiği haber Naime’yi zor durumda bırakır.

Payitaht Abdülhamid canlı izle! TRT 1 Payitaht Abdülhamid yeni bölüm canlı izle! Payitaht Abdülhamid 137. yeni bölümde neler olacak?

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD OYUNCULARI

II. Abdülhamid : Bülent İnal

Bidâr Kadınefendi : Istek Conker

Mahmud Paşa : Hakan Boyav

Tahsin Paşa : Bahadır Yenişehirlioğlu

Şehzade Abdülkadir : Can Sipahi

Theodor Herzl : Saygıdeğer Soysal

Naime Sultan : Duygu Gürcan

Prens Sabahaddin : Kaan Turgut

Melike (Ahsen) : Ezgi Eyüboğlu

Fehime Sultan : Elif Özkul

Hatice Sultan : Favori Kaya

Emanuel Karasu : Ali Nuri Türkoğlu

Ahmet Celalettin Paşa : Cem Uçan

David Grun : Şakir Güler

Bir önceki yazımız olan Payitaht Abdülhamid dizisi nerede çekiliyor, saray nerede? Payitaht Abdülhamid hangi şehirde, ilçede, semtte çekiliyor? başlıklı makalemizde payitaht abdülhamid çekimleri nerede, payitaht abdülhamid dizisi nerede ve payitaht abdülhamid film seti nerede hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.