Genel Blog

Payitaht Abdülhamid ne zaman, saat kaçta? 19 Şubat Payitaht Abdülhamid 139. bölüm yeni bölüm fragmanı izle!

19

Payitaht Abdülhamid ne zaman, saat kaçta? 19 Şubat Payitaht Abdülhamid 139. bölüm yeni bölüm fragmanı izle!

TRT1 Payitaht Andülhamid dizisi, Osmanlı Devleti‘nin 34. Padişahı II. Abdülhamid dönemini anlatıyor. Padişah Abdülhamid Han‘ın düşmanlara ve Osmanları Devleti’ni yıkmaya, zarar vermeye kalkışanlara karşısında verdiği savaşı konu bölge tarih dizisi bu hafta 139. bölümüyle ekranlarda olacak. Peki Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ne vakit, saat kaçta yayınlanacak? İşte Payitaht Abdülhamid yeni birim fragmanı!

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Payitaht Abdülhamid dizisi 19 Şubat Cuma günü 139. bölümüyle seyircilerle TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

PAYİTAHT ANDÜLHAMİD YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tahviller üzerinden oynanan oyun, Abdülhamid’i ve devleti zor durumda bırakır. Abdülhamid, sarayın içinde diğer bir alçak olduğundan şüphelenmektedir. Mithras örgütünün gerisinde olan Eşref Aziz öğrendiği yeni bir data ile düşmana büyük bir etken gerçekleştirir.

Saliha Emsal’i zindandan kurtarmaya çalışırken, Fatma da tuzağı kuranı bulma peşindedir. Naime, babasının gözünde kendini aklamak için Fatma’yı ateşe atar. Aliye ise aldığı onca tedbire rağmen sonunda yakayı ele verir.

PAYİTAHT ANDÜLHAMİD SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahsin Paşa’nın ardındaki Serasker Rıza Paşa da Mithras örgütünün eline tutsak düşer. Sultan Abdülhamid, Hindistan üzerinden yaptığı saldırı ile düşmana karşılık devretmek ister. Abdülhamid’in emri ile bakımlı örgütün peşine düşen Eşref Aziz, vereceği mücadelede Şehzade Ahmet Nuri ile birlikte hareket eder.

Haremdeki haini bulmaya çalışırlarken, Emsal’e gelen bir mektup Naime ve Aliye’yi şüphelendirir. Saliha herkese karşı koruduğu Emsal’in ihanet delilini görür görmez biçare kalır. Fatma Aliye’nin arkasından, ne yaptığını anlamaya çalışırken kendini baskı bir durumda bulur.

PAYİTAHT ANDÜLHAMİD YENİ BIRIM FRAGMANI İZLE!

Bir önceki yazımız olan Akrep 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akrep 11. bölüm izle! Akrep son bölümde neler oldu, oyuncuları kimler, konusu ne? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.