Genel Blog

PC Booster Plus

25

PC Booster Plus

PC Booster Plus, masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir sistem hızlandırma aracıdır. Epeyce kolay bir kullanıma sahip olan başvuru formu ile eskiyen bilgisayarlarınızı eski hızlarına kavuşturabiliyorsunuz.

Basit bir kullanımı bulunan PC Booster Plus, sisteminize müdahale edip ince akort yapmanıza imkan sağlıyor. Adamakıllı bedava olan dilekçe bununla birlikte kolay kullanımıyla gencinden yaşlısına değin her yaşdan bireye hitap ediyor. Bilgisayarınızın performansında bariz büyüme yaşanmasını sağlayan PC Booster Plus, spam korumasına da sahiptir. Spam korumasıyla kendinizi güvende hissetmenizi karşılayan PC Booster Plus, arkaplanda çalışam uygulamaları saptama ediyor ve otomayik olarak kapatıyor. Güçlü bir işletim motoruna da sahip olan PC Booster Plus ilgi çekiyor. Uygulamayı çalıştırmak için kısayola tıklıyorsunuz ve arkanıza yaslanarak bekliyorsunuz. Program komut satırında çalışarak sizin için bütün ayarları yapıyor. Benzerlerine göre daha etkili bir performans artışı karşılayan PC Booster Plus’ı rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

PC Booster Plus uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan PDF Compressor V3 başlıklı makalemizde indir pdf compressor, indir pdf compressor ücretsiz ve pdf compressor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.