Genel Blog

PCBoost

46

PCBoost

PCBoost programları ve oyunları daha yüksek performansta çalıştırmanızı karşılayan hızlandırıcı bir programdır. Bilgisayarınızı yenilemeden program ve oyunları daha süratli kullanmak isterseniz PCBoost’dan destek alabilirsiniz.

O Kadar fazla yazılım en daha alçak seviyede CPU (hafıza) yararlanma mantığıyla tasarlanmıştır. PcBoost programların hakiki performansını göstermesini temin etmek için CPU başvuru formu sınırlarını artırır. Bu sayede programlarınız daha çabuk çalışmaya başlar.

PCBoost bilgisayarınızdaki programların en yüksek performansta çalışmaları için dengeli bir CPU dağılımı sağlar. Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermeden oyun ve programlarınızı hızlandıran PCBoost bilgisayarınızın hakiki performansını görmenizi sağlayacak.

Bu işlemi yaparken sisteminizi zorlayacak herhangi bir operasyon yapmayan program, temel olarak en çok kullanılan programlara daha pozitif hafıza ayırma mantığıyla çalışıyor. Bu sayede kullanıcı en fazla kullandığı programlardan daha yüksek performans sağlıyor.

İndir

Bir önceki yazımız olan DupScout başlıklı makalemizde duplicate cleaner, duplicate file finder ve duplicate finder hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.