Genel Blog

PCMedik

34

PCMedik

PCMedik bilgisayarınızda yer alan işletim sisteminin ayarlarını, aniden çökmelere karşı aranjör ve bilgisayarınızın performansını arttıracak seçenekler bulunduran bir programdır. Kolay ve elverişli olup, tüm ayarlamaları kolaylıkla yapabilir. Bilgisayar ayarlarında düzenleme yaparken hiçbir şekilde sisteminizde kilitlenme ile karşılaşmazsınız.

PCMedik programı tamamen bilgisayarınızda oluşan anlam veremediğiniz çökmeler ve sisteminizdeki nedensiz yavaşlamalar adamakıllı ortadan kalkacaktır. Program ile yaptığınız düzenlemeler bittiğinde sisteminiz gözle görülür bir şekilde hızlanacaktır.

Programın özellikleri:

Windows kaydını ve sistem dosyalarını düzenlediğinden herhangi bir kilitlenme yaşanmaz. Kapsamlı OverClock yardımı Geniş sistem analizi ile sorun yaratabilecek hataları bulur ve ortadan kaldırır. Bilgisayarınızı otomatik olarak düzenleyebilme seçenekleri içerir.

İndir

Bir önceki yazımız olan Microsoft .NET Framework başlıklı makalemizde .net framework, .net framework 4 ve dotnet hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.