Genel Blog

PCmover Express

26

PCmover Express

PCmover Express, Windows XP, 7 veya 8 işletim sistematik bilgisayarınızdaki dosyaları ve ayarlarınızı Windows 10 bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarmanıza müsade veren bedava bir program.

Windows XP, 7, 8.1’den Windows 10’a yükseltme yaptıysanız otomatik olarak ayarlarınızın değiştirilmediğini ve dosyalarınızın taşındığını ayrım etmişsinizdir. Bu noktada PCmover Express’in patavatsız olduğunu düşünebilirsiniz fakat ya Windows 10’lu yeni bir bilgisayar aldıysanız? Eski bilgisayarınızdaki tüm dosyaları yeni sıfır bilgisayarınıza nasıl taşıyacaksınız?

Microsoft bir uçtan bir uca belirli süreliğine ücretsiz olarak kullanabileceğiniz PCmover Express programı ile eski bilgisayarınızdaki belgeleri, resimleri, müzikleri, videoları yeni bilgisayarınıza kablosuz olarak aktarmanız son derece kolay. Tek yapmanız gereken keza eski ayrıca de yeni bilgisayarınızda bu programı düzenlemek ve ardından programdaki talimatları takip etmek. Açıklamalar demişken program her seviyede kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği basitlikte ve ne yapmanız gerektiği kısa ifadelerle belirtiliyor.

Eski Windows PC’nizdeki dosya ve klasörleri yeni Windows 10 PC’nize kablosuz olarak aktarabilmeniz için her iki PC’de de bu programın kurulu olması ve aynı ağ üzerinden ast olmaları birinci şart. İkinci olarak veri transferinin gerçekleşmesi için iyi bir internet bağlantınızın olması gerekiyor. Son olarak ayrıca kurulum hem de dosya transfer işlemi için e-posta adresinizi girmeniz gerekiyor.

İndir

Bir önceki yazımız olan xNeat Clipboard Manager başlıklı makalemizde kopyala ve yapıştır, kopyalanan öğe ve pano yöneticisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.