Genel Blog

PDF Compressor V3

25

PDF Compressor V3

PDF Compressor V3, PDF dosya boyutlarını azaltabilen bir araçtır.

Birine e-posta ile yollamak istediğiniz büyük bir PDF dosyanız varsa ama bu dosya fazla büyükse ya da herhangi bir sebeple PDF dosyalarının boyutunu azaltmak istiyorsanız bu vasıta size tezgâhtar olabilir.

PDF Compressor V3, taranmış PDF dosyalarını sıkıştıran ve PDF dosyasının boyutunu 30 MB’dan sadece 8 MB’a (Sıkıştırma Oranı: yüzde 23) süratli ve kolay bir şekilde indiren belirtilen süreyle ücretsiz bir Windows tezgâhtar programıdır.

Bu vasıta, kullanıcıların daha iyi sıkıştırılmış netice ve içerik kalitesi edinmek için sıkıştırma değerini değiştirmelerini sağlar. Ayrıca, program toplu modu destekler ve kullanıcıların bir defada yüzlerce PDF belgesini sıkıştırmasını sağlar.

PDF Compressor V3’ü kullanırken unutulmaması gereken durumlardan bir her birine de sıkıştırma sonunda ortaya çıkacak dosya boyutunun, birincil dosya boyutuna göre oluştuğudur. Yani 100mb dosyayı küçülttüğünüzde, 80mb boyutundaki bir dosyayla aynı sonucu alamayabilirsiniz. Lakin kolay kullanımı ve sade tasarımıyla böylesine ihtiyaçlarınız için PDF Compressor birebirdir.

İndir

Bir önceki yazımız olan XL Delete başlıklı makalemizde download xl delete, free ve free download xl delete hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.